Nowości

:: Roswell on DVD the Right Way – petycja

 16.4.2007 | Olka
Amerykańscy fani Roswell wystosowali petycję do Jasona Katimsa, Jonathana Frakesa i stacji telewizyjnej Fox z prośbą o ponowne wydanie serialu na krążkach DVD, ale z pierwotną wersją ścieżki dźwiękowej, która o wiele lepiej oddawała charakter serialu. Jak wiemy bardzo duża ilość piosenek zamieszczonych na obecnie dostępnych w sprzedaży DVD została zamieniona na utwory, do których wykupienie praw autorskich nie było zbyt drogie. To znana praktyka wśród dystybutorów, niestety w przypadku Roswell pozbyto się wielu utworów, które zdawały się być nierozerwalnie związane z serialem. Założyciele petycji mają nadzieję na przywrócenie choćby części z nich. Pomóżmy im podpisując petycję, a może przyczyni się to do wydania serialu na polskim rynku.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

20 juin 20cre21ate a much larger screen size than any available LCD TV with no lack of quality, also with 3D Home Theatre Projectors little else comes close to reliving the cinema experience of your own  
~LhZ56IXa

Zgadzam się! Kurde bardzo chciałabym aby przywrócili oryginalne piosenki z tv! Wolę zapłacić więcej ale żeby nie zmieniali :)
I wciąż mam nadzieję na ujrzenie Roswell na dvd w Polsce... :)
Tess

Jestem absolutną przeciwniczką zmiany muzyki w filmach i serialach na inną :[ Często muzyka pozostaje mi dużobabrdziej w pamięci iż poszczególne ujęcia danej sceny, a nawet słysząc ją potem np. w radio przypomina mi się, jakiego momentu dotyczyła :)
Beauty_Has_Come