Nowości

:: Zdjęcia ze ślubu Jasona Behra

 8.4.2007 | Olka
Jak wspominaliśmy Jason Behr i KaDee Strickland pobrali się 10 listopada ubiegłego roku. W kwietniowym wydaniu amerykańskiego magazynu Instyle Weddings zamieszczono zdjęcia oraz kilka informacji, o charakterze ceremonii, której istotną częścią był akcent japoński - to właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni Jason poznał przyszłą żonę. Pozostałe zdjęcia ze ślubu pary znajdziecie na stronie frame.thirty.six photography. Animacja we flashu pojawi się po naciśnięciu ostatniego z kwadratów znajdujących się w lewym, górnym rogu strony. W razie problemów zaglądnijcie na forum MediaBlvd, gdzie w pokoju Jasona stworzono specjalny temat poświęcony ceremonii, w którym znalazła się większość zdjęć zamieszczonych na wspomnianej powyżej stronie, aczkolwiek w nieco gorszej jakości.

związane newsy: 18.11.2006

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You col'undt pay me to ignore these posts!
~AaMJhjp8L

You col'undt pay me to ignore these posts!
~AaMJhjp8L

Agreed Charlotte is still a victim at the end of this edsiope. I guess I wanted her to still be strong like she normally is and she is strong as she comforts Coop & demands that she gets to choose whether she reports it or not. I know that we shouldn't look to TV to guide us in what we do, but I guess I was hoping that if she would have chosen to report it then maybe this character/show would be able to help victims find the courage to report rape.Thanks for the reminders of some of the stereotypes that we perpetuate in our comments, thoughts, etc. Did not know you were working with rape victims and survivors. It will be interesting to see how they continue to develop this story in the next several weeks.Melissa
~SwRxBygp

Heckuva good job. I sure apepircate it.
~qWwjssLyfDcKg

Piękne zdjecia. Szkoda mi tylko że nie legalne to wszystko było:(
*WeRoNiKa*

"KaDee" to połączenie imion Katherine Dee. Drugie imię otrzymała po ojcu Dee Strickland. Więcej o niej można poczytać na stronie http://en.wikipedia.org/wiki/KaDee_Strickland.
A ślubne zdjęcia obojga są rzeczywiście piękne.
Ela

Jedne z najpiękniejszych zdjęć ślubnych, jakie widziałam. Naprawdę, są świetne. A KaDee to jest jej prawdziwe imię czy tylko jakiś pseudonim? Pierszy raz się spotykam z takim imieniem.
~

Uroda rzecz gustu :) Patrząc z damskiej perspektywy, jedne wolały przecież Maxa a inne Michaela :D
Beauty_Has_Come

Tak, popieram, piękne fotki. :)
No i Jasonowi trafiła się ładniejsza żona niż Brendanowi :D
~Agatka

Zdjęcia są przepiękne... Widać,że są naprawdę szczęśliwi i zakochani :)
Elizabeth