Nowo¶ci

:: Company Man – nowy serial z Jasonem Behrem

 29.3.2007 | Olka
Paul Fisher (Jason Behr) to 30-letni, inteligentny, rozważny i błyskotliwy inżynier pracuj±cy w jednym z sektorów przemysłu zbrojeniowego. Prowadzi niezbyt skomplikowane życie planuj±c wraz z żon± Kate (Annie Wersching) powiększenie rodziny… Do czasu. Bez ostrzeżenia zostaje wci±gnięty w sam ¶rodek ¶wiata intryg, przemocy i zdrady będ±c zmuszonym szpiegować na rzecz NSA (Narodowej Agencji Bezpieczeństwa). Paul nie jest bohaterem. To znany każdemu z nas „everyman”, który jednak będzie musiał nauczyć się prowadzić podwójne życie, albo zgin±ć staraj±c się odseparować rodzinę od brutalnej rzeczywisto¶ci jego nowej profesji. Tymczasem kiedy nierozerwalna niegdy¶ więĽ między młodymi małżonkami słabnie, Kate staje się podejrzliwa dostrzegaj±c wzrastaj±c± skryto¶ć męża. Zdeterminowana chęci± poznania przyczyn jego dziwnego zachowania posunie się nawet do wynajęcia prywatnego detektywa…
Company Man zapowiada się na trzymaj±cy w napięciu dramat na pograniczu thrillera, sensacji i filmu akcji.

W serialu oprócz Jasona i Annie zagraj± między innymi Stana Katic oraz Billy Brown wcielaj±cy się w role współpracuj±cych z Paulem agentów rz±dowych - Sarę Baker i Toma Wicksa. Produkcj± zajm± się Robert Cochran, David Ehrman (stworzyli emitowany także w Polsce amerykański serial ¦cigany) oraz Jon Cassar, Joel Surnow i Howard Gordon odpowiedzialni za sukces 24 godzin.

Company Man jest produkowany przez Real Time Productions przy współudziale 20th Century Fox Television, dlatego też ma o wiele większe szanse zaistnieć w stałej ramówce telewizyjnej FOXa w przeciwieństwie do The Way, którego odcinka pilotowego nie zdecydowała się zakupić żadna ze stacji TV. Pierwsze zdjęcia na planie Company Man padn± 2 kwietnia. Premiera serialu planowana jest na pocz±tek czerwca br.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You've captured this pefylcter. Thanks for taking the time!
~sO3DIqzZ

A znasz powiedzenie: Tonący dbryzko się chwyta ? Rozumiem, że nie dopuszczam do siebie myśli, że mf3głbyś się wyłożyć, zapewniam cię jednak, że sprzeczności w mojej argumentacji nie ma żadnej. Bo i w jednym przypadku i w drugim mf3wimy o wiedzy. Czy dotyczy ona znajomości GW czy znajomości WM to nie ma nic od rzeczy. Opinia jest rzeczą wtf3rną wobec wiedzy, jaką się posiada (albo nie) na ich temat. Polecam pierwszy lepszy podręcznik logiki. Wtedy będziesz chwytał się ładniej ;) I nie będziesz popadał w megalomanię. Znf3w pouczasz innych, jakie to problemy mają z tym i owym. I znf3w obrywasz po uszach. Chyba kręci cię taka zabawa. Ma ona swoją nazwę. Prowokowanie ma swf3j sens wtedy, gdy opinia wyrażona przez prowokatora jest kontrowersyjna. Ty zniżyłeś się do poziomu sracza z pobudek bliżej większości nieznanych. I zauważ co osiągnąłeś. Ponad 100 wpisf3w nie na temat, ktf3ry wywołałeś, ale o tym, jak marnie/świetnie poradziłeś sobie z tematem. Totalna porażka recenzenta.Co do maila: nie mam problemf3w z wpisywaniem go tam, gdzie trzeba ;) Jakoś nie wydaje mi się, żeby na MD był taki obowiązek. Ustawa o ochronie danych itd No i przytakuję gilowi. Ja to nie on. I na odwrf3t.
~yeCERdUWNKfVCGkfvF

Wspaniale że Jason zagra główn± rolę, co nie zmienia faktu iż jestem rozgoryczona tym jak nawet nie dano szansy The Way :/ :[
Tess