Nowości

:: Diane Farr została mamą

 19.3.2007 | BAKLO
Jak donosi dzisiaj Onet, znana z Roswell i serialu Wzór Diane Farr urodziła syna. Ojcem dziecka jest mąż aktorki, hollywoodzki biznesmen Seung Chung i jest to pierwsze dziecko pary. Chłopiec przyszedł na świat w piątek 16 marca w Los Angeles i otrzymał imię Beckett Mancuso Chung. Imię dla chłopca para wybrała cześć słynnego irlandzkiego poety i dramaturga Samuela Becketta.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Takie wymyslne imiona to domena nie tylko amerykanów ;) Niestety. Jestem ciekawa, czy rodzice zdają sobie sprawe jaką w większości przypadków robią dziecku krzywdę - równieśnicy wyśmiewają się bez skrupółów z takiego odmieńca. Kiedyś czytałam o córce amerykańskiej gwiazdy (czy gwiazdora), obdarzonej takim "ciekawym" imieniem, że stara się walczyć z tym pomysłem, bo sama wie, ile jej to przyspożyło kłopotu :)
Beauty_Has_Come

Serdeczne gratulacje.
Co do imienia to faktycznie dziwna sprawa.
*WeRoNiKa*

Niektóre wymyślne imiona są ładne;)
Gratuluję :)
Tess

Śmiesznie dać imię dziecku z nazwiska. Ale ja się tam nie znam na tych tendencjach nadawania swym dzieciom dziwnych imion przez aktorów. A może jednak, skoro podobne odczucie ma jedna ze sławnych córek Hollywood, która założyła fundację uświadamiającą celebrities, że "normalne" imiona są nadal piękne i można sobie podarować wymyślanie Parisów, czy innych Americ.
Olka