Nowości

:: 2 sezon Lost na DVD w sklepach 24 kwietnia

 17.3.2007 | BAKLO
Od pewnego czasu znana jest już data polskiego, a raczej wschodnioeuropejskiego wydania Lost na DVD. 6-dyskowy zestaw płyt trafi do sklepów za miesiąc, a dokładniej 24 kwietnia. Serial pojawi się w sklepach pod szyldem połączonych firm Imperial i CinePix, które przyjęły wspólną nazwę Imperial-CinePix Sp. z o.o. Nic jednak się w polityce firmy nie zmieniło na lepsze i nadal polskie wydanie Zagubionych na DVD pozostawia wiele do życzenia (zresztą jak większości filmów i seriali spolszczanych przez tą firmę).

Z opisów na stronie firmy można wnioskować, że na płytach nie będzie dodatków, a jeśli serial będziemy chcieli obejrzeć z lektorem możemy liczyć jedynie na dźwięk stereo. Oryginalna ścieżka dźwiękowa w standardzie 5.1 dostępna jest tylko w oryginalnej, angielskiej wersji ścieżki dźwiękowej. To dziwne, bo jednak niektóre seriale wydawane przez Imperial mają dźwięk 5.1 nawet, gdy wybierzemy ścieżkę dźwiękową z lektorem. Może jednak nie warto narzekać i cieszyć się, że wersja z lektorem jest w ogóle dostępna (wiele osób właśnie ją preferuje), bo niektóre seriale wydawane przez Imperial są takowej (o zgrozo) pozbawione.

Polskie wydanie będzie kosztować zapewne w granicach 160-200zł, podobnie jak pierwszy sezon. Jednak póki co nie udało mi się odnaleźć zapowiedzi wydania drugiego sezonu w żadnym z internetowych sklepów z filmami. Pamiętając poprzednie wpadki i opóźnienia związane z wydaniem sezonu 1, warto i teraz brać pewną poprawkę na informacje podawane przez Imperial. Opis poszczególnych dysków można znaleźć na stronie zapowowiedzi firmy Imperial. Za przypomnienie o polskim wydaniu podziękowania dla *Tess*.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Aż przykro to komentować...:/ Istne kpiny z fanów serialu...
Tess