Nowości

:: Szorty #10

 16.3.2007 | Olka
Katherine Heigl - oficjalna strona filmu Caffeine została wzbogacona o zdjęcia, wywiady z aktorami, wpadki z planu, a wszystko to w związku z promocją filmu, który w przyszłym tygodniu (16.03.2007) będzie miał swoją premierę w Los Angeles. Katie pojawia się w dwóch klipach: “Charlie's 3-Some" i "What's a minger?"

Aktorka została nową twarzą najnowszego zapachu Nautica należącego do największego giganta na rynku koncernów perfumeryjnych Coty Inc.. Zdjęcia przed rozpoczęciem i po sesji zdjęciowej promującej nowy zapach znajdziecie na stronie Katherine Heigl Online

Jason Behr - na stronach Grupy Hatak zamieszczono pierwszy z trailerów do filmu Skinwalkers przetłumaczony na język polski.

W galerii JasonBehr.org pojawiły się kolejne zdjęcia z premiery The Wedding Bells o dużych rozdzielczościach.


Ponadto informujemy, że od 25 marca nastąpi przerwa w nadawaniu trzeciego sezonu Zagubionych na kanale AXN. Serial zostanie zastąpiony innym tytułem (Zagubiony pokój) do czasu, aż amerykańska stacja abc udostępni kolejne epizody. Nowych odcinków Lost należy się spodziewać z nadejściem drugiego tygodnia kwietnia o stałej porze (20:05).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hmm sama nie wiem czy się cieszyć że Kath została nową twarzą... Z jednej strony życzę jej jak najlepiej, ale nie cierpię tych zrypanych koncernów:/ Plaga śmierci:[
Tess