Nowości

:: Jason Behr – Skinwalkers, zdjęcia

 11.3.2007 | Olka
Po raz kolejny przełożono datę premiery Skinwalkers. Fakt ten rozgoryczył amerykańskich fanów, którzy jak na szpilkach oczekiwali 30 marca by obejrzeć wreszcie film, który według nowych planów na ekranach kin ma pojawić się dopiero w lipcu. Mając na uwadze to, że produkcje sygnowane poprzez Lionsgate docierają do Polski zwykle z dużym opóźnieniem w porównaniu do kin amerykańskich, założenie że obraz zobaczymy w przeciągu najbliższego półrocza jest lekko mówiąc optymistyczne.
Zachęcam więc do odwiedzania forum MediaBlvd, gdzie przedstawiane są plany oprotestowania decyzji dystrybutora Skinwakers. Natomiast na JB Unlimited znajdziecie adresy, pod które już teraz można wysyłać listy i e-maile wyrażające niezadowolenie z faktu odroczenia premiery. A na koniec wiadomości na temat filmu zapraszam do uzupełnionej galerii zdjęć Skinwalkers na naszej stronie.

Żeby jednak nie było tak pesymistycznie zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć z przyjęcia zorganizowanego 9 marca z okazji premiery serialu The Wedding Bells, na którym pojawiła się odtwórczyni jednej z głównych ról – KaDee Strickland w towarzystwie swojego męża, a naszego Maxa ;) Swoją drogą pierwsze 3 odcinki, których oglądalność zadecyduje o przyszłości serialu wyprodukował Jason Katims, który oprócz Roswell w całej swojej karierze równie silnie zaangażował się jedynie w Boston Public. A pomysłodawcą i scenarzystą jest David E. Kelley, który na koncie ma przebojową Ally McBeal. Pierwszy odcinek The Wedding Bells zapowiada się dość obiecująco. Na kolejny trzeba poczekać do 13 marca.


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Im a rragens fan okay and with the way the rragens have been playing lately heres my conclusion:When Gaboriks in the game or Prospal then the Rangers win.However, gaborik isnt there and no one steps up then the rragens suck.so if someone from the sabres can affectively shut down Gaborik then yeah your probably safe and the sabres have always played really really well against the rragens so i think your bet is safe. I hope the rragens win they need to win at least they dont play for a while though isnt it in like december?
~OXdzFOJiLArKA

Jestem delikatnie mówiąc wkurzona.Czekam na Skinwalker od dawna i juz była cała happy ze szybko obejrze film z sieci albo jak bedzie u nas w kinach to na niego pojde.A tu taka "niespodzianka". Olka dzieki za newsa.Czytałam o tym na FF i nie dziwie sie czemu fanki JB są złe.


Za to fotki KaDee&James sa totally cute! Jason wygalda mega happy.
*Weronika*

Hmm póki co mam wiele innych świetnych seriali :) Jason nie gra w tym serialu więc no cóż nie jestem jakoś specjalnie zaciekawiona, aczkolwiek może okazać się że serial jest naprawdę fajny :) Wtedy na pewno się nim zainteresuję :)
Tess

O ile się nie mylę, wczoraj w "Przyjaciołach" wystąpiął na chwilę Ellen Pompeo. Powtórka dziś około 16:40 (sprawdźcie w programie).
Graalion