Nowości

:: Szorty #9

 8.3.2007 | Olka
Shiri Appleby - najnowsze zdjęcia aktorki zrobione przez Nicolé Maddox-Grayson znajdziecie na oficjalnej stronie autora/-ki (?). Więcej także pod adresem Shiri-Online.com, bądź na naszym forum.

Katherine Heigl - aktorka wydała specjalne oświadczenie, w którym wyraża niezadowolenie z powodu przecieków do prasy związanych z negocjacjami w sprawie jej wynagrodzenia za pracę na planie Chirurgów. Czuję się zażenowana upublicznieniem sprawy, a także jestem zawiedzona faktem, że zarząd Touchstone odczuł potrzebę ujawienia prywatnych informacji związanych z moim zatrudnieniem. Miałam nadzieję, że kwestię tą uda się rozwiązać poufnie. Wycofałam się z renegocjacji ze względu na szacunek do samej siebie, którego nie odczuwałam z ich strony. Mimo, iż jestem niezadowolona z decyzji przez nich podjętych w sprawie ujawnienia tychże informacji, pozostanę w serialu i z równym poświęceniem będę odgrywać swoją rolę.

Jason Behr - udostępniono kolejny zwiastun Skinwalkers, w którym pojawiło się kilka nowych scen nieznanych z poprzedniego trailera.

Z początkiem miesiąca aktor towarzyszył swojej żonie na planie jej nowego serialu The Wedding Bells. Jednej z fanek udało się zrobić mu kilka zdjęć, które znajdziecie na JB Unlimited.Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hee hee aliens are cool. :o)Hi I'm a new fleoowlr from the I
~fqtPKqJCPINST

Nowe fotki Jasona z KaDee są świtne.Widac ze Jason jest przy niej bardzo szczesliwy.

Shiri jak zwykle piękna :)
*Weronika*

Przykro mi że Kath została postawiona w takiej sytuacji:/ Bravo dla NIEJ że została w GA :))
Tess

Foty Shiri już wykorzystałam do jednego bannerka :D Zdięcia genialne!

Czytając o negocjacjach doszłam do wniosku, że trafiają się na tym świecie jacyś ludzie, którzy za wszelką cenę chcą zaszkodzić innym. Nie innteresują mnie waśnie czy jakieś tam powmówienia. Wydaje mi się, że praca na palnie powinna być dla aktorów radością, a nie walką o to kto dostanie więcej forsy, a kto wygada prasie :/

Zwiastun genialny. Aż mi się zachciało obejrzeć ten film. Oby było warto...

Dziwnie Jasonowi w tej czapeczce :P
Anita19