Nowości

:: Katherine Heigl nie odejdzie z Chirurgów

 2.3.2007 | Olka
Amerykański magazyn "People" doniósł niedawno, że 28-letnia aktorka zerwała negocjacje z telewizją ABC w związku ze zbyt niskim honorarium, tymczasem przedstawiciele telewizji zapewniają, że gwiazda pozostaje w obsadzie, a niedawne doniesienia zostały przesadnie rozdmuchane przez media.

"Katherine jest nieodłącznym elementem serialu i jego sukcesu. Na szczęście jesteśmy związani długoterminowym kontraktem, który gwarantuje, że aktorka pozostanie w obsadzie jeszcze przez kilka lat. W uznaniu dla jej talentu i znaczenia dla serialu, zaproponowaliśmy Katherine znacząco wyższe honorarium i z zaskoczeniem stwierdziliśmy, że ten gest został negatywnie przedstawiony przez media. Chcemy zapewnić fanów, że Katherine pozostanie w obsadzie jako Doktor Isobel "Izzie" Stevens" - poinformowali producenci serialu w oficjalnym oświadczeniu.


źródło: Onet.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Dokładnie dzisiaj jak przeczytałam w ŚS i że niby wszyscy za Meredith a ja uważam że obie są świetne, tylko że Kath jest mi bliższa nio bo Roswellek :))
Tess

fajnie, fajnie, fajnie, fajnie!!!!!!!!;P Katie jest świetna:*
miss-independent87

Inne ---> Redakcja i piszesz do Baklo lub Olki ;)
P.S. Nowe wiadomości mogą pisać tylko osoby z Redakcji :)
Tess

Hejka! To znowu ja, Mili. Mam pytanko. Do kogo moge sie zwrócić jeśli będę miała jakiegoś newsa? Nie umiem pisać nowych wiadomości, a zostawianie newsów w komentarzach to troche głupio:) Pozdro, Mili.
Mili

Całe szczęście że Kath zostaje:))
Tess

Ufff :D
ALEX_WHITMAN