Nowości

:: Nowy serial Shondy Rhimes na kanwie Chirurgów

 27.2.2007 | Olka
Amerykańska sieć telewizyjna ABC przygotowuje nowy serial będący kontynuacją losów niektórych bohaterów popularnego serialu Chirurdzy.

Kate Walsh będzie można zobaczyć w osobnym serialu poświęconym perypetiom dr Montgomery-Shepherd. Twórczyni Chirurgów Shonda Rhimes pracuje nad dwugodzinnym odcinkiem serialu, który będzie równocześnie pilotem nowej produkcji i zostanie wyemitowany już w maju. Jeżeli kierownictwo sieci zaakceptuje projekt, nowy serial, którego bohaterka będzie m.in. doktor Addison Montgomery-Shepherd grana przez Kate Walsh, wejdzie do ramówki jesienią tego roku.

Rzeczniczka ABC potwierdziła doniesienia o projekcie nowego serialu, jednak zapewniła, że jego fabuła pozostaje na razie tajemnicą i nie wybrano jeszcze żadnego tytułu.

Od premiery, która miała miejsce w kwietniu 2005 roku, Chirurdzy cieszą się w Stanach ogromną popularnością i rosnącą widownią.


źródło: Onet.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

~Zgłoś się do konkursu na krnukosy-figi do wygrania 300 komf3w. Jeśli zgłosi się dużo blogf3w nagrody wzrosną o 100 komf3w. Konkurs rozpocznie się 22 kwietnia. Zgłoszenia przyjmuję w księdze gości. Zapraszam. napisał:
~3uvVOCZgxjV

My 7 year old grandson would go nuts over this LeapPad. He loves all ecirtlonecs and especially the educational ones. I think the only thing he enjoys more is jumping all afternoon at Monkey Joe's. We go almost every Saturday. He looks forward all week to Saturday, so he can go play with all the kids there. He even had his birthday party there a couple of years ago and is looking forward to another one.
~22xpbDTuJ

~Zgłoś się do konkursu na kkrsunoy-figi do wygrania 300 komf3w. Jeśli zgłosi się dużo blogf3w nagrody wzrosną o 100 komf3w. Konkurs rozpocznie się 22 kwietnia. Zgłoszenia przyjmuję w księdze gości. Zapraszam. napisał:
~QajGJOHxe

Jestem za:) Super gdyby był o niej osobny serial :D
Tess

Jak ja Ją lubię ;))))
ALEX_WHITMAN

http://film.onet.pl/0,0,1495095,wiadomosci.html
justynka__

Chirurdzy mają na koncie zbyt wiele sukcesów, żaby ich przerwać w czasie milionowej oglądalności. Po prostu tym specjalnym odcinkiem chcą sprawdzić, jak wiele osób zainteresowałoby się całkiem nowym serialem skupiającym się wokół dr Shepard.
Olka

no właśnie ga skończą na 3 serii czy będzie kręcony dalej?
stokrotka

Ooo ;] Uwielbiam sceny z dr Montgomery-Shepherd ;]
To teraz tylko czekać do maja ;]
justynka__

Ale nie zostanie zakończona produkcja GA?
Tess