Nowości

:: Skinwalkers - trailer już w sieci

 26.2.2007 | Olka
Pojawił się trailer do Skinwalkers! Tej radosnej wieści nie mogłam dopisać do poprzedniego newsa, musiałam się nią podzielić w osobnym... Jason jest moim ulubieńcem, więc musicie mi wybaczyć tą słabość ;)

Przechodząc do rzeczy, zapowiedź filmu możecie znaleźć na stronach portalu ifilm. Trailer jest wypełniony po brzegi panem Behrem, więc doradzam pozostałym jego fankom usiąść wygodnie w fotelu i czegoś się złapać żeby nie nabawić się guza po zasłabnięciu ;) Żarty, żartami, ale chcę jeszcze przypomnieć o fragmencie filmu, który już jakiś czas krąży po sieci. Niemal cztero-minutowy klip, w którym także pojawia się Jason możecie obejrzeć między innymi na YouTube.

Podziękowania za info dla Eli!

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

ive watched alot of rowlsel and believers from the military bases down there claim they had this weird radar they were using at the time it interfered with our aircraft so they had to get rid of it and they believe it interfered with these craft also, because they said the radar was only in service fora few years many planes and supposedly 3 flying saucers crashed do to it, atďťż least they believe thats what happen, they know it was interfering with ours for sure
~ggItgJbFQ

u nas ten fim podobno bedzie dopiero w lipcu:) trzeba go zabaczyć, już zapowiedziałam mojemu boyfriendowi, że na niego idziemy!! tylko czy nie bedzie zazdrosny??:P
i jeszcze jedno: czytałam opinie o filmie i nie radze sie niemi kierowac...:/
miss-independent87

Ten film zapowiada sie dobrze! No i mój ulubieniec Jason..moze u nas wejdzie tez do kin.Wiem ze w USA bedzie od 30 marca.
*WeRoNiKa*