Nowości

:: Szorty #7

 18.2.2007 | Olka
Jason Behr - Jak podaje InCinemas.co.nz, premiera The Tattooist odbędzie się 23 sierpnia 2007r.

Producenci Skinwalkers w odpowiedzi na e-mail jednej z fanek Jasona (NightSlash) poinformowali o kampanii promocyjnej filmu, która ruszy w przeciągu kilku, kilkunastu najbliższych dni. Stworzono już trailer promujący obraz. Jak tylko pojawi się w sieci, nie omieszkamy zamieścić o tym informacji na roswell.pl :)

Shiri Appleby - Jedna z amerykańskich stacji kablowych wyraziła zainteresowanie scenariuszem pilota serialu To Love and Die in L.A., w którym Shiri wciela się w postać młodej kobiety z problemami, która po wieloletniej rozłące spotyka ojca, płatnego zabójcę, w wyniku czego decyduje się pracować w jego „zawodzie”.

źródła: Jason Behr Unlimited, Shiri-Online.com


Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Zapomina Szanowny Pan o pcraedensech. Traktat Nicejski tez na poczatku sie Irlandczykom nie podobal. Widocznie taki charakter maja ;?)... Tylko patrzec jak wiekszosc Polakow bedzie za budowa rurociagu Nord Stream ... Coz, bedzie Pan mogl sie za rodakow wstydzic. Na tym polega demokracja, ze wiekszosc jest "za" a reszta rece zalamuje i sie za tych pierwszych wstydzi.TL daje (po raz pierwszy) mozliwosc "bezbolesnego" wystapienia z UE. Tak wiec nic (poza zdobyciem wiekszosci) nie stoi na przeszkodzie. PS. W dalszym ciagu utrzymuje sie Pan na liscie moich ulubionych blogerow. Nie za merytoryczne tresci lecz za wspanialy styl i latwosc pisania. Pozdrawiam z szacunkiem
~ddTFwrbSqXhjkHySwL

Rozumiem Olka. Życze zdania sesji.

Te fotki Brena są juz w sieci od tygodni....
*Weronika*

Witam! Znowu jako pierwsza podaję stronkę na której możecie sobie obejrzeć 2(niestety) fotki ślubne Brendana i Jennifer:http://www.brendanfehr.com/gallery/brendan.
Mili

Ojjj Mad :/ Ale ze mnie gapa, wstyd!wstyd!wstyd!!:[
Tess

Jak to nie chce żadna stacja wykupić?Z tego co czytałam serial miał szansę na duży sukces...:( Kurde jaka szkoda:(( Mam nadzieję jednak że to się zmieni...
Tess

pamiętał, ale nie napisał, bo sesja poprawkowa w toku :(
Olka

Dzieki za info.
A wczoraj Majandra skończyła 26 lat...szkoda ze nikt nie pamiętał.
*WeRoNiKa*

Chciałam zakomunikować (jak widać jako pierwsza), że jutro czyli w środe 21 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN poleci film "Biker Boyz" z Brendanem.Pozdro.Mili
~

Pilot został nakręcony, ale jak dotąd żadna stacja nie zdecydowała się na jego emisję, czy też wykupienie kolejnych odcinków.
Olka

Tak myślałam hehe ;P Najgorsze że ficków nie ma Lost i GA ..:/
A i ma pytanie jeszcze jedno. Niektóre opowiadania jakby się kasowały, zostają puste pliki...?:( Dlaczego tak się dzieje?:((

P.S. Wiadomo coś o tym serialu z Jasonem w którym miał grać główną rolę, bodajże tytuł brzmiał "The Way" ? Bo wydaje mi się że o czymś nie wiem, z rok temu prawie mieli zacząć kręcić, czyżby się rozmyślili ?
Tess

Sorka, że odpowiem, ale nieprędko :P
{o}

Dawno nie byłam.

Cieszy mnie ogromnie fakt,że jeszcze ta strona istnieje i że tyle pracy tutaj wkładacie :)

Pozdrawiam Wszystkich (Starą ekipe w szczególności) :)
Lizi_

P.S. Sorka że pytam tutaj. Serwis o GA i Lost nadal w budowie. Kiedy zostaną skończone i kiedy będzie można na przykład pisać i umieszczać tutaj ff?
Tess

Ooo czyli Shiri grałabym główną rolę, dobrze kumam? Super, cieszę się, scenariusz wydaje się spoxik :))
Tess