Nowości

:: The Tatooist - nowe zdjęcie, D-WAR - pierwsze recenzje

 13.2.2007 | Olka
Sirio znana z pokoju Jasona Behra na forum Media Blvd znalazła nowy artykuł poświęcony The Tatooist.

Robin Scholes (producent): Połączenie dwóch kultur (The Tatooist jest koprodukcją Nowej Zelandii i Singapuru) pozwoliło nam konkurować na zatłoczonym rynku międzynarodowych produkcji, gdzie dystrybutorzy szukają filmów unikatowych.

Alan Finney (wicedyrektor oraz dyrektor do spr. zarządzania w Buena Vista International): Podczas ostatnich kilku lat mieliśmy możliwość dystrybuowania takich nowozelandzkich produkcji, jak Whalerider, Sione’s Wedding oraz No. 2. Kiedy po raz pierwszy przeczytaliśmy scenariusz do The Tatooist byliśmy bardzo podekscytowani i tym projektem.

Resztę artykułu, który właściwie nie zdradza nic nowego znajdziecie na stronie Raintree Pictures. Natomiast większą wersję zdjęcia Jasona i Mii Blake, zobaczycie po kliknięciu na miniaturkę towarzyszącą newsowi.


Pojawiły się pierwsze recenzje D-WAR z festiwalu Berlinale. Ogólnie rzecz biorąc film został przyjęty pozytywnie, chociaż zarzuca mu się zbytnie skupienie się na efektach specjalnych, co niekorzystnie wpływa na rozwój samych postaci. A główni bohaterowie, to przypomnę dziennikarz Ethan Kendrick i Sarah, którzy wspólnie posiadają moc pozwalającą przemienić antyczne stworzenia Imoogi w smoki zdolne pokonać armię Buraków atakujących Los Angeles... Buraki nie są oczywiście przybytkiem rolnym, a armią zła wcielonego, której nazwa tylko z naszej perspektywy brzmi... ekscentrycznie ;)

Mamy także kolejny trailer do filmu. Nie ma w nim jednak nic nowego i nie jest to raczej rzecz oficjalna. Wygląda na zlepek wszystkiego, co ukazało się do tej pory okraszony, muszę przyznać, nie do końca trafionymi hasłami pojawiającymi się tu i ówdzie.

żródło: Jason Behr Unlimited

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Very valuable posting. Myself and my neighbors were planning to attempt a little researching about that. We got a helpful publication on that matter through our own community library and almost all puncblatiois are not as descriptive as your information. I’m certainly very thankful to see this kind of info which I had been looking for a long time.
~mAO1Qn3A

Gines pisze:Jak już pzessiz o Black Sabbath to dokładnie chociaż:P "sabbath" się pisze przez 2 "B", a Ozzy nie odszedł tylko go wyrzucili :P
~nYIkYAUPJIMAza

kiedy to bedzie w polskich kinach??
miss-independent87

Ojj chyba już wiem kto :(( Załamka ;(:/
Tess

Olka dla mnie to nie jest takie oczywistke:/ Mam nadzieję że to nie będzie Isobel...
Tess

wspominaliśmy na forum, ale w newsach nie. Jest jakiś związek książki z tematyką naszego serwisu?

http://forum.roswell.pl/viewtopic.php?t=1402&postdays=0&postorder=asc&start=80
Olka

A o ile się nie mylę, to nie wspominaliście nic o książce 'The time travellers wife' :D
issy

Oczywiste? ;> Niby tak, ale teoretycznie to ono* umarło w drugim odcinku tej "trylogii", ale w trzecim może nagle ożyć :) i mam taką nadzieje. Serial bez tej postaci to już nie byłoby to samo ;/

*żeby nie spojlerować
justynka__

To chyba oczywiste, kogo wyeliminują ;)
Olka

Też to widziałam, ciekawe, ciekawe..
megg

http://film.wp.pl/id,75251,title,Chirurg-nie-przezyje-operacji,wiadomosc.html?rfbawp=1171667116.228&ticaid=133c1
justynka__

Hmmm ja uwielbiam efekty specjalne:)) Także raczej mi one nie przyćmią postaci :D
Tess