Nowości

:: Knocked up - Katherine Heigl

 10.2.2007 | Olka
Otwarto oficjalną stronę Knocked up. Jej zawartość raczej nie zaskakuje. Standardowo dostępne są zdjęcia, tapety, buddy icons, opis filmu i oczywiście trailer. Proponuję skupić się na tym ostatnim, gdyż zdecydowanie różni się od zapowiedzi, o której niedawno pisaliśmy. Przedstawia pełniejszy obraz Knocked up i oczywistym staje się, dlaczego film otrzymał status komedii romantycznej. Polecam również zajrzeć na filmweb.pl, gdzie znajdują się plakaty promujące Knocked up.

Allison Scott (Katherine Heigl) jest bardzo dobrze zapowiadającą się 24-letnią dziennikarką, której kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Niestety podczas imprezy Allison upija się i zachodzi w ciążę z zupełnie przypadkowym mężczyzną, co może zrujnować jej perspektywy na przyszłość... Zanim zdecyduje się na samotne wychowywanie maleństwa, postanawia jednak lepiej poznać przyszłego ojca swojego dziecka, którym okazuje się być dorosły "dzieciak", Ben Stone (Seth Rogen). Oboje starają się poznać siebie nawzajem, ale im dłużej się znają, tym boleśniej widoczne staje się, że nie mają szans na bycie razem na dłużej. Wszystko komplikuje ingerencja siostry Alison, Debbie, i szwagra Bena, Pete'a.

źródło: opis filmu zaczerpnięto z filmweb.pl

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

It is indeed a pity that there are no other pics iaaalvble of thes fotoshoots of Katherine Heigl. The shoes and naked feet and legs add a lot to the sensual eroticism of these pics. As does the red tank shirt.
~Haseeb

This has made my day. I wish all postnigs were this good.
~MupYVTaHJOsBavNl

Slicznie jej w nowych koloże wlosow i krotkich
~cAss

Hmm zapowiada się fajnie, szczególnie że to komedia jeszcze:)
To fajnie że są zwiastuny. A Jason pojawił się chociaż we wspomnieniach ?
Tess

A w kinach lecą już zwiastuny Klątwy 2.
issy