Nowości

:: Trzeci sezon Lost od niedzieli w AXN

 9.2.2007 | BAKLO
Jak już informowaliśmy 1 grudnia 2006, w lutym jako pierwsza Polsce trzeci sezon Zagubionych pokaże telewizja AXN. Emisje serialu zaplanowane są na niedziele na godzinę 20:05 (powtórka w niedziele o 23:45 oraz w poniedziałki o 21:00).

Widzowie, którzy mają możliwość odbioru stacji AXN, będą więc mieli możliwość oglądania serialu praktycznie na bieżąco. W USA w tym tygodniu po długiej przerwie wyemitowano dopiero 7 odcinek trzeciej serii, a więc polski nadawca serial będzie pokazywać w takim właśnie opóźnieniem - 7 odcinków.

Trzeci sezon to przede wszystkim próba odpowiedzi na pytania kim są "Inni" i jakie są ich prawdziwe zamiary. Oprócz historii głównych bohaterów zaczniemy także w końcu poznawać sekrety oraz przeszłość jaką skrywa tajemnicza wyspa.

Na stronach AXN znajdziemy nową wersję serwisu poświęconego trzeciemu sezonowi. Sugeruję jednak póki co zbyt dokładnie jej nie przeglądać, bowiem na stronie opisano już pierwsze 6 odcinków nowej serii, co może zepsuć nam niespodziankę, jeśli chcemy całą historię poznawać na bierząco oglądając kolejne epizody.

Ponieważ emisja Zagubnionych w AXN będzie trwała aż do wakacji, serial do TVP trafi najprawdopodobniej dopiero jesienią.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Got it! Thanks a lot again for helinpg me out!
~OmVg4w2eDJoQ

nie rozumiem tego własnie, czemu TVP nie wykupuje praw do emisji wczesniej, skoro dobrze wie że wszyscy fani LOST z niecierpliwością czekaja na nowe odcinki i zapewne dużo by dali, aby móc je oglądac w miare na bierząco, zwłaszcza że większość ogląda serial albo na AXN albo ściaga poszczególne odcinki z netu. Więc z tego wniosek że duża częśc widzów juz drugi raz tego nie będzie oglądać. Tak samo było z Roswell... ile mozna było czekac na kilejne odcinki, albo GA, o tymw ogóle nie moge mówic bo mnie krwe zalewa. W USA III sezon leci a u nas znowu po raz 3 powtarzaja 1. Z Gotowymi Na Wszystko to samo. Też w USA leci III sezon a u nas postanawiają puścić serial po raz 2 od poczatku. Przeciez to jest smiech na sali. Założe sie że z 4400 będzie to samo. Chociaz aż dziw że TVP jest tak w miare na "bieżąco" z puszczaniem odcinków, chociaz do końca nie wiem który odcinek leci w USA. Wiem tylko że w dalszym ciągu go kręcą. No nic.

Fajny referat mi sie z tego zrobił:D

W ogóle witam wsyztskich po dłuuugiej przerwie. Aż wstyd sie przyznawać, że mnie tu tak długo nie było. :)
~niezalogowana Czips