Nowości

:: Szorty#6

 1.2.2007 | Olka
Colin Hanks – roswellowy Alex dołączył do obsady filmu Untraceable w reżyserii Gregorego Hoblita. W filmie produkcji studia Lakeshore Entertainment wystąpią także Diane Lane, Billy Burke, Joseph Cross i Mary Beth Hurt. Thriller opowiada o parze agentów FBI, których zagrają Diane i Colin, tropiących bezwzględnego internetowego przestępcę (J. Cross). Zdjęcia do filmu rozpoczną się w tym miesiącu w Portland (Oregon, USA).

Katherine Heigl – Josh Kelley, narzeczony aktorki podzielił się swoimi wspomnieniami z dnia, kiedy poprosił Katherine o rękę. Wywiad możecie zobaczyć i przeczytać na stronie artisannews.com w języku angielskim. Wybaczcie, nie będę tłumaczyć – jest tak romantycznie i słodko, że aż zęby bolą ;)

Portal czasopisma Empire udostępnił w sieci pierwszą zapowiedź filmu Knocked Up, o którym pisaliśmy pod koniec kwietnia zeszłego roku.

Brendan FehrPaddyville to najnowsza pozycja w filmografii Brendana. Akcja komedii romantycznej w reżyserii Thomasa Conklina oraz Peg Cafferty osadzona jest w nowojorskim Bronksie, a toczyć się będzie wokół irlandzkiej rodziny imigrantów. Brendan zagra postać o imieniu Noel. Pierwsze ujęcie planowane jest na wiosnę tego roku w Vancouver. Film będzie również kręcony w Irlandii oraz Nowym Jorku.

źródła: kheigl.com, colin-hanks.com, b-fehr.org.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

a jaki ma tytuł???????
polcia

Teraz na TVP1 leci film z Katherine Heigl
justynka__

Wow super. Nowe produkcje to lubię :))
Tess