Nowości

:: Świat seriali #2/07

 22.1.2007 | Olka
Dziś w kioskach i salonikach prasowych pojawił się drugie wydanie czasopisma w 2007r., po brzegi wypchane informacjami, które mogą nas zainteresować.

Już na piątej stronie poczytamy o spekulacjach, jakoby przyczyną rozstania Emilie de Ravin z jej mężem był rzekomy romans aktorki z kolegą z planu Zagubionych Joshem Hollowayem. Są to jednak tylko plotki i w taki sposób radzę traktować ten „news”.

W numerze znajduje się również obszerny artykuł na temat serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami. W ubiegłym roku to właśnie CSI: Miami zdobyły tytuł globalnego fenomenu w plebiscycie na najchętniej oglądany na świecie serial. Horatio Caine i jego ekipa pokonali zdesperowane Gotowe na wszystko gosposie z Wisteria Lane i Zagubionych rozbitków lotu 815. Przypominam, że w serialu występuje Adam Rodriguez i okazyjnie Brendan Fehr.

W dziale Koktajl towarzyski zamieszczono informację o przyznaniu Złotego Globu Chirurgom przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej. Obok notatki zdjęcie aktorek z serialu, w tym Katie Heigl.

Z myślą o fanach Lost Śs zamieścił plakat promujący drugą serię serialu.

Wybaczcie brak informacji na temat poprzednich wydań Świata Seriali. Tym razem pominę jeszcze rozwinięcie o dalszą zawartość numeru – sesja, i wszystko jasne…

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Ten komantarz o Joshu i Emilie jest pozbawiony gustu...po co oni piszą takie głupoty? Nie lepiej było napisać że oboje świetnie sie bawili na premierze S3?
*WeRoNiKa*