Nowości

:: Wszystkiego najlepszego dla Katie i Colina!

 24.11.2006 | Redakcja
Dziś swoje urodziny obchodzą Katherine Heigl i Colin Hanks. Redakcja roswell.pl życzy wszystkiego dobrego, szczególnie udanego dnia i wszystkich kolejnych także :)

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wydarzyło się 24. listopada zapraszam na anglojęzyczną wersję Wikipedia.org.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

When I read your comment I thhguot it was me writing. I grew up in Italy and I was a big fan of Naj Oleari especially the school stuff such as bags, pencils, notebooks etc.. And Like you everytime I go back to Italy I am always in serach of anything that it's from N.O. I managed to find a school bag in this cartoleria and it was all dusted and I fell in love and bought it. I have been in contact with the company and they have told me that soon they will have school material again. I can't wait. I wish they would make it to the States. You are right the only thing I can find here is the parfeume which is actually my fav. I am so happy I found someone like me!!!!!!! Nice to meet you!!!!
~fuPGu7aq5BH

Information is power and now I'm a !@#$ing dticoatr.
~MdmWDBnTWWYCrftV

naj naj naj lepszego przyjaciele =***
~=WALKER=

Wszystkiego najsłodszego :)
Andzia_

Jubilatom wszystkiego naj :). A tak " z innej beczki" to polecam zapoznać się z tym, co wydarzyło się waszego "urodzinowego dnia", nie tylko na anglojęzycznej ale i równie dobrze na polskiej wikipedii. Można się dowiedzieć wielu interesujących rzeczy. Nie tylko urodzin sławnych osób ale i ciekawych wydarzeń. ;)
Beauty_Has_Come

Wszystkiego naaaj :)
stokrotka

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów!Oby ich kariera nabierała coraz większego tempa! :)
Elizabeth