Nowości

:: Szorty #2

 17.11.2006 | Olka
Jason Behr - D-WAR wciąż na topie: plakat + ulotki rozdawane na pierwszym, zamkniętym pokazie filmu w USA, raport Dreamer 4 Ever z próby 'wdarcia się' na tenże pokaz, D-WAR w koreańskiej tv, raport z AFM + zdjęcie reżysera, Jasona i Amandy, artykuł z Hollywood Reporter poświęcony budżetowi koreańsko-amerykańskiej produkcji. Teksty pisane są w języku angielskim i pojawiają się w nich SPOILERY!

Katherine Heigl - na okładce najnowszego, amerykańskiego wydania Cosmopolitan zamieszczono zdjęcie aktorki. W czasopiśmie poświęcono jej również obszerny artykuł. Skany znajdziecie na jednej z polskich stron związanej z Chirurgami. Natomiast na stronie stacji telewizyjnej WKBW zamieszczono video w którym na temat Katie wypowiada się jej babcia.

Emilie de Ravin - artykuł o aktorce pojawił się w najnowszym Cosmopolitan. Tym razem w jego polskiej odsłonie, zatem ogólnodostępnej w przeciwieństwie do wspomnianego wcześniej wydania zza oceanu poświęconego Katie, które znaleźć można jedynie w wielkomiejskich EMPiKach.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Zapoznałam się z szorcikami :)
Beauty_Has_Come