Nowości

:: Katherine Heigl "W upalną letnią noc"

 10.11.2006 | BAKLO
Kilka dni temu, a dokładniej 3 listopada, swoją premierę na kanale Ale kino! miał film W upalną letnią noc. Oryginalny tytuł tego dramatu to That night. Jest więc to pierwszy film, w którym wystąpiła Katherine Heigl. Aktorka znana nam z Roswell oraz Chirurgów miała wtedy 14 lat i nie była jedyną debiutantką w filmie. W upalną letnią noc to także pierwszy film Elizy Dushku (który okazał się niezwykle udanym debiutem) oraz pierwsza duża rola Juliette Lewis, które zagrały główne role w filmie. Niestety Katherine gra rolę drugoplanową. Wciela się ona bowiem w postać Kathryn, koleżanki Alice granej przez Dushku. Nie mniej Heigl w filmie się pojawia.

Taki opis filmu można znaleźć na stronach Ale kino!: Nowy Jork, lata 60. 10-letnia Alice (Eliza Dushku), zafascynowana czekającym ją okresem dojrzewania, z zaangażowaniem obserwuje swoją straszą o kilka lat sąsiadkę, szkolną piękność Sheryl (Juliette Lewis). Alice marzy, żeby tak jak ona nosić stanik, umawiać się z chłopcami i po kryjomu malować usta szminką. Zdobywa takie same perfumy, jakich używa Sheryl i słucha tej samej muzyki. Sheryl jednak traktuje ją jak powietrze. Do czasu, kiedy umiera ojciec pięknej nastolatki, a ona - aby odreagować stratę - wiąże się z Rickiem, (C. Thomas Howell), starszym od siebie mieszkańcem biednej dzielnicy Long Island. Napiętnowany przez wszystkich romans kończy się niechcianą ciążą. Matka Sheryl, w obawie o utratę dobrej reputacji, potajemnie wysyła córkę do domu samotnej matki, o czym dowiaduje się Alice. Teraz dziewczynka ma wreszcie szansę na to, aby scementować przyjaźń ze swoją idolką i pomóc odnaleźć się potępionym kochankom.

Najbliższa emisja That night na kanale Ale kino! w następną sobotę, 18 listopada o 11:35. Kto jednak projekcję przegapi, na pewno film będzie mógł obejrzeć również w przyszłości, bowiem stacja wielokrotnie powtarza swoje filmy.

Więcej informacji o filmie można znaleźć na stronach Ale kino!. Natomiast w portalu IMDB można obejrzeć trailer, w którym na pewno zauważycie również Katherine.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Wow this really hit home. I moved away for colegle and worked there fore another year or so after colegle. I then moved back to my hometown where all of my previous close friends have grown into their own cliques. I have recently began to get more involved in hopes of gaining new relationships. I new to your blog and I love it! Great post!
~mwJTsdFtTdneiMOx

Czy ta strona wreszcie "ruszy" ? :)
Andzia_

dokładnie dokładnie:D popieram:D
~Lizzie^^

Czekamy na news o kolejnych dwóch odcinkach "LOST", bo aż sie palę do opisania wrażeń ^_^
Graalion

Oo super jutro lecę do kiosku:))
Chciałabym obejrzeć film:)
Tess

Hey! nie wiem czy już wcześniej o tym gdzieś wiadomo, ale w COSMOPOLITAN'ie, numer Grudniowy jest jedno kartkowy wywiad z/o Emilie de Ravin! ;P
~M.