Nowo¶ci

:: Chirurdzy nominowany

 8.11.2006 | BAKLO
Wczoraj ogłoszono nominacje do Annual People's Choice Awards. Prezentuj±cym tegoroczne nominacje był m.in. Isaiah Washington, czyli odtwórca roli doktora Prestona Burke'a w serialu Chirurdzy.

Grey's Anatomy, czyli hit stacji ABC, jest w tym roku nominowany w dwóch kategoriach. Serial będzie walczył o nagrodę dla najlepszego serialu dramatycznego oraz dla najlepszego aktora telewizyjnego. W tej drugiej kategorii nominowany jest inny aktor znany z Chirurgów - Patrick Dempsey, czyli odtwórca roli doktora Dereka Shepherda.

Kolejni nominowani zostan± ogłoszeniu wkrótce. Pełn± listę walcz±cych o nagrody można znaleĽć na stronie www.pcavote.com, gdzie również już teraz można głosować na swoich ulubieńców małego i dużego ekranu. Wyniki poznamy 9 stycznia przyszłego roku. Nagrody zostan± wtedy wręczone po raz 33.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Ja tam najlepiej lubię swogejo starego przyjaciela. Ma najładniejsze zdjęcia. Szczegf3lnie te jak się wspina po drzewach. Iwcio głosuję na ciebie. taki z ciebie przystojniak, że tylko się zakochać. Buziaki Iwo. Szkoda, ze tamtego konkursu nie wygrałam ,ale tez gratuluję Daisy. to była fajna historia. 30 października 2012 o 11:39
~WaTQwRK3o

That's an inventive ansewr to an interesting question
~CjiWHHtfaz

To co przeczytałam w dzisiejszym ¦S bardzo zmieniło moje zdanie o Isaiah...
Gratulacje z nominacji:))
Tess

i słusznie, zasłużyli na nagrody. A kiedy 2 seria będzie w polsce?
~majandra_

sadze ze hiruedzy toi jest bestseler!!!!!!!!!!
~Klaudia