Nowości

:: Jason Behr – najnowsze wieści

 3.11.2006 | Olka
Kilka dni temu wspominałam o tym, jakoby Jason Behr miał zagrać w najnowszym filmie Marco Della Fonte, jednakże jak się okazało udział aktora w International Departures nie został jeszcze potwierdzony.

W sieci pojawił się plakat promujący The Tatooist. Jest to projekt wstępny i w przyszłości na pewno ujrzymy wersję z aktorami.

Jeśli chodzi o Senseless z nieukrywaną radością ;) informuję, że obraz został zakwalifikowany do wyświetlania podczas prestiżowego festiwalu Sudance w 2007 roku, w kategorii provoking story.

A na koniec zachęcam do zajrzenia na Jason Behr Unlimited, gdzie w galerii pojawiły się dotąd niepublikowane zdjęcia zza kulis Shooting Livien.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I have been so bewildreed in the past but now it all makes sense!
~UMXIVbafBaXfnMXBiy

Jeżeli się dobrze poszpera to SL można ściągnąć bez problemu, Tess. Uprzedzam jednak, film jest trudny w odbiorze, mroczny wciągający głęboko w poranioną psychikę człowieka. Dla mnie, której tak bardzo brakowało sensownego tłumaczenia było to przede wszytkim powolne stadium staczania się młodego człowieka w narkotykowe dno. I to poczucie dojmującej samotności w takich chwilach, pomimo otaczających go przyjaciół było trudne do zaakceptowania.
Jason, pomimo pewnej charakterystycznej dla niego miękkości spisał się w tej roli moim zdaniem znakomicie.
Ciekawa jestem waszych opinii.
~Ela

Mogliby wydać w Polsce SL...Nie tylko ja byłabym uradowana...
Tess

Elu, muszę cię zmartwić. O ile wiem, że takowe są tłumaczone o tyle przyjdzie nam na nie poczekać jeszcze bardzo długi czas, gdyż autor specjalnie się w tej kwestii nie spieszy :(
Olka

Dziękuję bardzo za tego newsa.
Mam nadzieje ze Senseless wygra,bedzie hitem ze dadzą to w polish tv soon.
*WeRoNiKa*

Dzięki Oluś za info, dla mnie smakowite były również jego fotki na motorze. A poza tym rozpaczliwie poszukuję napisów do S.L.
~Ela

No żartujesz, znowu? :/ Uwielbiam Brendana, ale: 1. ten film jest ZŁY. 2. ile razy można? ;)
megg

Dzisiaj o godz. 01.45 na polsacie będzie można zobaczyć film z Brendanem pt."Straceni".
~Lizzie