Nowości

:: Sandra Oh w Pułapce

 2.11.2006 | BAKLO
Pułapka to jeden z ostatnich filmów, w których wystąpiła Sandra Oh znana nam z serialu Chirurdzy z roli Cristiny Yang. Hard Candy, bo tak brzmi oryginalny tytuł filmu, to thriller psychologiczny, który swój pierwszy pokaz na świecie mial blisko 2 lata temu.

Film opowiada o 32-letnim fotografie i 14-latce, którzy poznali się na internetowym czacie. Gdy mężczyzna proponuje dziewczynce spotkanie w kawiarni, ta zgadza się bez wahania. Bez oporów przyjmuje także zaproszenie do domu fotografa, gdzie zgadza się na sesję zdjęciową. Wydaje się, że mężczyzna trafił na łatwą ofiarę. Jednak wkrótce okazuje się jak bardzo się pomylił.

Bazując na tym, co udało mi się ustalić, Sandra Oh, mimo, że gra jedną z głównych ról, pojawia się w filmie niestety jedynie w jednej scenie, wcielając się w postać Judy Tokuda.

Thriller, którego reżyserem jest twórca teledysków, David Slade, został doceniony przez krytyków jak i publiczność. Obraz doceniono za atmosferę oraz niespodziewane zwroty akcji, dzięki którym do końca nie wiadomo jaki finał będzie miała cała historia.

Polska premiera kinowa Pułapki już w piątek 3 listopada. Dystrybutorem thrillera jest firma ITI Cinema. Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę filmu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Polecam film:) Ja się uśmiałam na nim choć to z pewnością nie jest komedia:D Ale ciekawy pomysł i wogóle, choć Sandry jest bardzo mało...
Tess

Mnie zawsze interesuje fabuła. Na pierwszym miejscu. Akotrzy z Roswell są dodatkową atrakcją, ale na film chodzę głównie dla fabuły :)
Beauty_Has_Come

O jeden z niewielu filmów z naszymi aktorami, gdzie zainteresowała mnie fabuła.
issy

Zaciekawiona. Oceny na filmwebie wysokie, może się nie zawiodę. Szukałam czegoś na co by warto pójść do kina i mam :>
Beauty_Has_Come

Ja na film z pewnością się wybiorę!
Olka