Nowości

:: Lost 14,15

 26.10.2006 | alex
Jak widać zrobiło się dość ciekawie.
W odcinku czternastym poznaliśmy kolejny fragment przeszłości Sayida. Pojawił się też "On". Mężczyzna złapany w pułapkę Danielle Rousseau. Kim tak naprawdę jest? Czy jest możliwe, że naprawdę nie zna "Innych"? Co sądzicie o torturach Sayida? No i została żabka Sawyera...

W odcinku piętnastym główną bohaterką jest Claire. Czyli coś w sam raz dla nas :) Claire i Danielle Rousseau jendoczą siły i docierają do miejsca, gdzie przebywała Claire, zaraz po tym jak porwał ją Ethan (pamiętacie tamten świetny odcinek?). Jakie wrażenia macie po tym epizodzie? Jak oceniacie grę Claire? Czy odcinek był ciekawy? Jak myślicie, co się stanie w dalszych odcinkach?

Tytuły dzisiejszych odcinków to: One of Them (14), Maternity Leave (15).

UWAGA. Jeżeli macie zamiar zdradzić, co będzie w dalszych odcinkach to najpierw napiszcie dużymi literami S P O I L E R

P.S W gazecie Przekrój na stronie 73 jest mała wzmianka o LOST oraz Grey's Anatomy.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I don't even know what to say, this made things so much earsei!
~2CshFh7Cma

Kocham Lost.Sa the best
~Dominika_16

Ten drugi odcinek zwłaszcza był bardzo ciekawy. Całe to labolatorium, szprycowanie płodu itd. Nade wszystko zaś cele, jakie za tym stały. Wciąż wiemy niewiele więcej, ale zostały chyba dodane kolejne elementy do układanki. Na pewno trzeba uznać, że odcinek wnosi bardzo dużo do ogólnej fabuły serialu.
Znaleziono sztuczną brodę. Czyli ten brodacz, który rozmawiał z Jackiem grożąc Kate - czy to był ten siwy, który później dyskutował z Ethanem? Ktoś rozpoznał kto się krył pod brodą, gdy juz wiemy że była sztuczna?
Ale że Locke daje się podpuszczać w tak oczywisty sposób ... Miałem do niego więcej szacunku. A przecież nie tak dawno sam przekonywał Jacka, że ten musi zostać przywódcą, bo ludzie tego potrzebują. Ech, wszystko dla potrzeb fabuły.
Graalion