Nowo¶ci

:: Wszystko czego pragniesz na DVD

 26.10.2006 | BAKLO
Od 26 paĽdziernika w polskich sklepach i wypożyczalniach dostępny jest film Wszystko czego pragniesz, w którym w głównej roli występuje Shiri Appleby. Polski dystrybutor, czyli filma SPI International Polska tak zachęca nas do zakupu:

Serce nie sługa Urocza komedia romantyczna w stylu „Dziewczyny z Alabamy” i „Legalnej blondynki”. Film o tym, że w życiu nie można mieć wszystkiego i że trzeba umieć wybierać. Abby (Shiri Appleby) to typowa karierowiczka, pilna studentka szkoły artystycznej, która załatwia sobie pracę i próbuje j± pogodzić z nauk±. Dla niej życie w studenckim akademiku to czysta zabawa. Wydawać by się mogło, że jej przyjaciel z kampusa Sy (Orlando Seale) okaże się chłopakiem marzeń i obiektem miło¶ci. Tak się jednak składa, że Abby wpadł w oko przystojny i szarmancki Quinn (Nick Zano), który jednak nie ma żadnego pojęcia o sztuce. Czy dziewczyna będzie potrafiła wybrać tego jedynego?

Szkoda, że na swojej stronie SPI nie podaje prawie żadnych szczegółów technicznych polskiego wydania. Wiadomo jednak, że dĽwięk zakodowany jest w formacie Dolby Digital 5.1, a na płycie znajdziemy oryginaln± oraz polsk± wersję (z lektorem lub napisami). O formacie obrazu nie ma słowa, ale niektóre sklepy podaj±, że obraz jest w zwyłym formacie 4:3, a nie panoramicznym, który jest juz teraz standardem je¶li chodzi o filmy. Nigdzie nie ma także słowa o jakichkolwiek dodatkach.

Film dostępny jest w sklepach w cenie poniżej 40 zł.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

My Mom turned up a mysterious South Asian segment (one strand, ~18cM) on the X chromosome chromosome in Doug McDonalds analysis. Odd given she has a good tree with everyone from a small inland country area (in England). I think it is pre 17th century Roma. Sailors and foreigners are very unlikely given they were relatively isolated country farmers. A Roma visiting the local fair or doing seasonal work, who settles down to stay, is entirely beivbealle.
~xUDtHmcCt9f

Jest po 1 w nocy, więc nie mam siły wypunktować tych monmetf3w w tekście, z ktf3rymi się nie zgadzam, bo trochę by tego było. Pragnę tylko kurtuazyjnie pochwalić artykuł, bo choć reprezentuje Pan poglądy znacznie, jak mniemam, rf3żniące się od moich, lektura nie przyprawiła mnie o hercklekoty doceniam umiar, dystans i spf3jność wywodu.Co zaś się tyczy języka nienawiści : jako że jest to termin-wydmuszka, proponuję go zdezawuować poprzez przyjęcie perspektywy filologicznej. Z tej perspektywy jest tylko nieudaną metaforą. Coś takiego jak język nienawiści w ogf3le nie istnieje. Można co najwyżej mf3wić o retoryce , a bardziej profesjonalnie o dyskursie nienawiści. W ten sposf3b cały problem sprowadzamy do poziomu pragmatyki i pojedynczych czynności tekstotwf3rczych, czyli tam, gdzie jego miejsce, odbieramy mu (pozorny) wymiar globalny i rangę (niesłusznie nadaną) całkiem nowego kodu lub systemu. I tyle.
~yunpeRfgJyQ

Widzialam ten film kiedys...bardzo fajny do tego jestem fank± Nicka :)
~*Weronika* nie chce mi sie lo

Rzeczywi¶cie. Amerykańskie dvd tez miało taki format. Dziwne, bo oryginalna wersja telewizyjna była w wersji panoramicznej (1.85:1).

A co do opisu, to może rzeczywi¶cie nie oddaje istoty fabuły, ale może to i lepiej. Bo szczerze mówi±c ja byłem trochę zaskoczony fabuł± :).
baklo

Obraz w formacie 4:3 bo w takim film pojawił się na rynku USA. Dodałabym jeszcze, że opis dystrybutora nie oddaje istoty fabuły.

http://www.roswell.pl/news.php?id=1384
Olka