Nowości

:: Szorty #1 – czyli krótkie informacje nt. aktorów

 24.10.2006 | Olka
W Internecie pojawia się wiele informacji dotyczących aktorów. Czasami są one istotne, innym razem nie, ale pojawiają się także przelotne wiadomości, które ciekawią nas w jakimś stopniu, ale z racji ich charakteru są zbyt krótkie by zapełnić nimi cały news. Stąd pomysł na cykl zatytułowany Szorty (short – z ang. krótki), który poświęcony będzie właśnie takim wiadomościom. Proszę, wypowiedzcie się w komentarzach, czy ta forma wam odpowiada i czy chcecie jej kontynuowania.

Katherine Heigl – Jak wyraźnie wynika z recenzji najnowszych odcinków Grey’s Anatomy emitowanych za oceanem, Izzie grana przez Katie detronizuje swoją popularnością nawet główna bohaterkę serialu - Meredith.

Jason BehrThe Grudge 2 święci właśnie triumfy w amerykańskich kinach. Jason, jak wiemy, w kontynuacji filmu nie wystąpił, ale grany przez niego w pierwszej części Doug nie został zapomniany przez bohaterów sequela.

Brendan Fehr – Na oficjalnej stronie aktora pojawiły się linki do dwóch wywiadów. Wiosna 2006 – Bren rozmawia o swojej roli w serialu CSI, grze w golfa i swoich zaręczynach. Co nieco także o imprezie z okazji 100. odcinka CSI.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

This does look prsnioimg. I'll keep coming back for more.
~NWjfhjUn

Ciekawe w jaki sposob nie zostal pomniety ?:)

Ja też popieram :)
megg

Szorty popieram i ja. Zawsze można się dowiedzieć jakić mini ciekawostek :)
Beauty_Has_Come

Szorty - popieram:))

Co do Izzie z GA to także się nie dziwię, jest super:)

Co do TG2 to nie wiem mam jedynkę ale czy kupić dwójkę... no jak będzie u nas rzecz jasna... Zastanowię się jeszcze lol

Ooo to już SCI ma 100 odcinków super:)) Oby tak dalej:D
Tess

Shorty - popieram.
Graalion

roswell.pl nie propaguje takich form rozpowszechniania Roswell, więc nie wiem, skąd pomysł na podobnego newsa (?)
Olka

Bo wszystkie odcinki roswella i losta mozna sciagnac z moich dvd :P

hmm....czy ktoś nie wspominał kiedyś o newsie w którym bedą informacje skąd ściągnąc odcinki Roswell? news sie nie pokazał...czyżby małe zainteresowanie?

Świetny pomysł z tym shortami :) Poboba mi się. Newsy fajne, ale ten z Katie wcale mnie nie zadziwił, bo Izzie zawsze była najsympatyczniejszą postacią z GA, a przynajmniej moim zdaniem :)
~Agatka