Nowości

:: Shiri Appleby – Carjacking, To Love and Die in L.A.

 17.10.2006 | Olka
Nie często zdarza się, że w sieci pojawiają się zdjęcia do filmu (pierwsze obok, drugie tutaj), o którym jeszcze nic nie wiadomo. Co prawda do „nic” zaliczamy znany tytuł Carjacking, nazwisko reżysera Danny’ego Passmana, czas trwania filmu (15 min.), fakt, że będzie kręcony w Los Angeles oraz wystąpienia w nim Shiri Appleby, ale te dane są mało istotne i mówią nam tak niewiele, że określenie to jest jak najbardziej trafne.

Drugim obrazem jest produkcja telewizyjna stacji NBC pt. To Love and Die in L.A., o której wiemy już nieco więcej. Scenariusz napisała Sara Goodman. Jest to film akcji skupiający się na historii młodej kobiety próbującej poradzić sobie z odrzuceniem przez otaczających ją ludzi poprzez próbę zbliżenia się do ojca, który okazuje się być płatnym mordercą, chcącym nauczyć córkę swego zawodu.

Podziękowania za info dla Misiopuchatka
źródło: www.matthias-grunsky.com, imdb.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You should check it out; I think you'd rellay like it.There was crazy, romantic tension, lots of laughs and scary parts too. I remember being so excited watching season one on DVD. I pressed play for episode one, and instead of the Eagle Eye Cherry's Save Tonight which is the first ever song in the series, I heard something very different. I was like, WTF? and I had a look at the leaflet that was inside the DVD box and there was the explanation about the music. I nearly cried! But that's a great idea about iTunes.In 1947 a UFO allegedly crashed outside the desert in Roswell, New Mexico. The government claimed it was simply a weather balloon, but many people don't believe it. That started the conspiracy theory that aliens rellay landed and the government covered it up. Exciting, yest?:)
~l7nIM2cC

Thanks for cogiributtnn. It's helped me understand the issues.
~sVl1yEYVa42l

a ogladaliscie film pizza z sercem z shiri? polecam
polcia

Wielu fanów 6d chce żeby została na dłuzej...jest taka szansa.Należy miec nadzieje.Anya jest bardzo fajną postacią.
*WeRoNiKa*

Oj, coś mi się wydaje, że w 6d to rola epizodyczna.
~Olka

Ten 15 minutowy to jakies kino niezalezne?Ciekawe...

Kariera Shiri sie rozkreca!I super.Teraz gra w 6 Degrees i mam nadzieje ze zostanie tak dłuzej.
*WeRoNiKa*