Nowości

:: Sezon 3 przed premierą

 4.10.2006 | BAKLO
Trzeci sezon Zagubionych będzie miał swoja oficjalną premierę dopiero dziś, oczywiście w stacji abc. Tymczasem wzorem lat ubiegłych premierowy odcinek kolejne serii miał swój pokaz na plaży w Honolulu na Hawajach podczas programu lokalnej stacji. Tym razem początek trzeciego sezon można było obejrzeć za darmo 4 dni przed oficjalną premierą. Wybór miejsca jest oczywiście nieprzypadkowy, na Hawajach bowiem kręcony jest serial.

Na premierze Lost nie zabrakło oczywiście głównych aktorów serialu oraz nowych postaci, jakie zobaczymy dopiero wkrótce. Relację z tego pokazu, wraz ze zdjęciami można znaleźć w serwisie Star Bulletin. Tam także znajdziemy wiele informacji na temat trzeciego sezonu. Zanim jednak zaczniecie czytać, miejście na uwadze to, że można tam znaleźć spoilery. To może zepsuć niespodziankę zwłaszcza osobom, które nie widziały sezonu nr 2.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Tak, tak podaj jak najszybciej newsy !!
~Renia

Hehe Tess, Czips nie tylko wy jesteście w tyle :) Niestety należę do osób posiadających zaledwie pięć programó :< I wszystko co już było to ja dopiero teraz oglęgam... Eh. Póki co to sezon 2 oglądam więc na trzeci mam czas :)

Co do spoilerów... Czekam na przecieki w youtube :)
Anita19

oh... całe wieki mnie tu nie było... mam troche do czytania... no tak za oceanem 3 seria a w Polsce nawet połówki drugiej nie ma;/ kurdeee... ciekawe czy 3 seria będzie ostatnia? i znowu nowe postacie? jak je tam ucisnęli.. juz sie nei moge doczekać 3 seri... zabawne, zwłaszcza że 2 nie widziałam, no może do 14 odcinka...
Czips

Super:) Ale ja jestem na II sezonie dopiero...
Mam nadzieje że te awantury między Matthew a Josh'em się uspokoiły i że nie uśmiercą żadnego z nich... Bo to byłoby straszne...:(
~Tess