Nowości

:: A Happy Death - Adam Rodriguez

 29.9.2006 | Olka
Adam Rodirguez zagra w komedii pod tytułem A Happy Death. Zwał się będzie Will Roderic, a pochodził z Puerto Rico. Pewnego razu, konkretnie w dniu pogrzebu ciotki Rosy jego miłość do ukochanej Jessicy (Cecily Gambrell) zostanie wystawiona na próbę. Rodzina głównego bohatera podświadomie zaczyna testować ich związek przy pomocy splotu wydarzeń i wspólnych rozmów. Kiedy w końcu na pogrzebie pojawi się ojciec Jessicy - Gary Howe, psychoanalityk, taoista - pod pretekstem doręczenia spóźnionej kartki Wielkanocnej, główni bohaterowie będą musieli zdecydować, czy ich ścieżki powinny się rozejść, czy złączyć na zawsze.

Obraz ma trafić do kin w 2007 roku. Scenariusz do A Happy Death napisała Cecily Gambrell, czyli filmowa wybranka serca Adama. Reżyserią zajął się Joe Eckardt, który w swojej karierze stworzył jedynie trzy filmy, których był również producentem. Zresztą nie inaczej jest w przypadku A Happy Death. Cóż mogę jeszcze dodać? Jedynie tyle, że obraz będzie kręcony w Los Angeles.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

I have empaadthy for these peoadple. Losading a busiadness and my home was trauma egnuoh. Bankadruptcy was my only choice to proadtect what litadtle I had left. Now, we have to live with the after-effects. I would like to see the VA set up some sort of proadgram to assist peoadple like us to recover from bankadruptcy. Even USAA is treatading me as though I canadnot be trusted to even deposit aa0check.
~Mohamed

hmm.. sądze ze jedynym spozobem jego obejrzenia będzie ściągnięcie z p2p... bo wątpie czy go puszczą w polskich kinach;/
Czips

Nie mam sieci, będzie najwcześniej pod koniec tygodnia :(
~Olka

Czekam na "recenzje" Śs :)
Andzia_

Hmmm ciekawe:) Zobaczy się jaki będzie film:D
Tess