Nowości

:: Pulse z Ianem Somerhalderem

 24.9.2006 | BAKLO
Filmowych informacji ciąg dalszy... 11 sierpnia swoją światową premierę miał horror Pulse. W rolach głównych występują Kristen Bell jako Mattie Webber (aktorka znana głównie z tytułowej roli w serialu Veronica Mars) oraz Ian Somerhalder jako Dexter McCarthy. Ian to oczywiście Boone Carlyle z Zagubionych. Wprawdzie aktor w serialu już nie występuję, ale tylko chwilo. Jeśli wierzyć twórcom hitu stacji abc, postać Boone'a zagości jeszcze na naszych ekranach w sezonie 3-cim...

Pulse to amerykański remake japońskiego horroru Kiyoshi Kurosawy o tym samym tytule. Film opowiada historię pary studentów, których przyjaciel informatyk otwiera kosmiczne przejście do innego świata. Przejściem tym na ziemię przedostają się mroczne siły, mające tylko jeden cel - niszczyć życie.

Niestety jak to zwykle bywa w przypadku amerykańskich remake'ów japońskich klasyków, również i tym razem "kopia" nie zyskała takiego uznania jak oryginał. Fanom horrorów film się jednak zapewne spodoba.

Polskim dystrybutorem jest firma ITI Cinema, jednak daty premiery w naszym kraju jeszcze nieustalono. Przy dobrych wiatrach można się jednak spodziewać Pulse w rodzimych kinach jeszcze w tym roku, gdyż promocja filmu w Europie już trwa i do większości krajów horror na pewno trafi w najbliższych miesiącach. Oficjalna strona filmu specjalnie swoją zawartością nie zachwyca.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

This is what we need - an insight to make evreoyne think
~fX1RxEt0C

Ja oglądałam w piątek film i naprawdę mi się spodobał... a to zakończenie, zapewne inne od wiekszości:) Ale z chęcią obejrzę jeszcze oryginał :-)

P.S. Skasujcie ten poniżej, nie byłam zalogowana...;)
Tess

Ja oglądałam w piątek film i naprawdę mi się spodobał... a to zakończenie, zapewne inne od wiekszości:) Ale z chęcią obejrzę jeszcze oryginał :-)

w sobote bedzie mozna zobaczyc film z :: Colin Hanks :: na tvn7 :]
kojot87@vp.pl

Dziś o 21.30 na TVN będzie można zobaczyć film "Liberator II" z Kath
~Lizzie

Kto tu mówi o kinie? Ja co najwyżej poczekam na dvd ;)
megg

"Pulse to amerykański remake japońskiego horroru Kiyoshi Kurosawy o tym samym tytule."
Jak wiadomo prawie zawsze remake są gorsze. I Ian tu nic nie pomoże jak film słaby. Ja napewno nie pójde na film tylko dla Iana. :)
Andzia_

kojot87 - na tej stronie jest archiwum newsów (dział Szukaj). Ja wiem, że kto pyta nie błądzi, ale czasem lepiej wykazać się inwencją i poszukać czegoś na własną rękę.
Olka

co to te "aniołeczki"??
kojot87@vp.pl

Znowu? O rety...
megg

W piątek na TVN7 będą "Aniołeczki" z Brendanem.
justynka__

Sprawdziłam jeszcze- jego pojawienie się ma mieć coś wspólnego z Lockiem... Mam nadzieję, że wroci na więcej niż jeden odcinek! ;)
megg

Tzn. dużo osób tak twierdzi na forum Imdb, twórcy serialu tak sie wyrazili w jakimś wywiadzie czy coś. No i jest wymieniony wśród aktorów grających w 3. sezonie. :)
megg

"Puls" - bardzo dobry film. Zwłaszcza jak ktoś lubi się bać. Może nie skakałam i nie krzyczałam oglądając go, ale sam pomysl jest troszkę przerażający.
Co do Iana, fajny tam był, troszkę odważniejszy niż w Lost, wydawał się bardziej męski :) Podobały mi się przede wszystkim jego oczka :>

megg, Ty poważnie mówisz, że "Boone's back" w 3 sezonie?? Nic nie słyszałam o tym, ale przyznam, że to byłoby ciekawe.
agu84

ej ale ok tylko o czym ma byc (sorki ale mam tylko c ;/) niby 3 seria?? skoro tyle zostalo wyjaśnione w 2
kojot87@vp.pl

Pewnie arcydzieło to nie będzie, ale dla oczu Iana jestem w stanie się poświęcić ;) No i faktycznie, wszystko wskazuje na to, że w sezonie trzecim "Boone's back" ;) Nie wiem, jak scenarzyści sobie poradzą z tym faktem, ale jestem wdzięczna! ;)
megg