Nowości

:: Wzgórza mają oczy najlepszym filmem grozy?

 30.8.2006 | BAKLO
The Hills Have Eyes to horror, w którym ostatnio pojawiła się Emilie de Ravin, gdzie wcieliła się w rolę Brendy Carter. Film znalazł się na liście obrazów nominowanych do Fuse Fangoria Chainsaw Awards. Są to nagrody przyznawane przez czytelników amerykańskiego pisma Fangoria przeznaczonego dla miłośników kina grozy.

Wzgórza mają oczy są nominowane aż w 5 kategoriach, których nazwy nie przypominają tych znanych nam z innych rankingów. Horror znalazł się wśród innych filmów w kategoriach takich jak: zabójczy film (najlepszy horror), najlepszy rzeźnik, najbardziej koszmarny dzieciak, najkrwawsza bijatyka i wizerunek, który zabija (charakteryzacja). Niestety żadna kategoria nie dotyczy bezpośrednio Emilie.

Wyniki głosowania poznamy 15 października, kiedy to w Los Angeles zostaną wręczone nagrody. Podczas ceremonii zaproszeni goście będą przechadzać się po czarnym dywanie, a nie, jak zazwyczaj, po czerwonym. Więcej informacji o filmie znaleźć można w jednym z wcześniejszych newsów.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

a ja na filmie nie byłam ale chetnie bym obejrzała :P
matysia600

Dzisiaj (Czwartek) o 22:55 na TV4 będzie "Piszcz, jeśli wiesz, co zrobiłem w ostatni piątek trzynastego", w którym zagrały Majandra i Julie Benz (Agentka Topolsky). To jeden z tych durnowatych filmów, który parodiuje znane horrory (Krzyk, Koszmar minionego lata i Piątek Trzynastego). Jak już wspomniałam film jest żałosny, ale jeśli ktoś chce zobaczyć Majandrę i Julie to ma okazję...
Cicha

No na filmiwe byłam i był przeciętny więc nie wiem czemu te wszystkie nominacje -.-
Andzia_

hehe... ciekawe czy coś otrzymają :P nominacje są bardzo ciekawe, nie powiem :P
zafiro

jest jestem pierwszy!!!
lol
inti