Nowości

:: Druga część ścieżki dźwiękowej i DVD z Grey's Anatomy

 29.8.2006 | BAKLO
12 września do sklepów trafi Grey's Anatomy Soundtrack, Volume 2, czyli druga część ścieżki dźwiękowej z serialu Chirurdzy. Pierwsza część pojawiła się po pierwszym sezonie, teraz czas na kolejny krążek z muzyką z serialu. Tym razem na płycie znajdziemy 17 utworów. Ich wykaz oraz próbki można znaleźć na stronie Hollywood Records.

Data premiery CD przewidziania została w tym samym dniu, w którym do sklepów trafi DVD z drugim sezonem. Będzie to jednak wersja "uncut", w której znajdziemy 3 odcinki dłuższe niż te wyemitowane w telewizji. W zestawie 6 DVD nie zabraknierównież usuniętych scen, które nie trafiły do żadnego odcinka. Szczegóły techniczne dotyczące wydania DVD znajdziemy m.in. na stronach Amazon.com.

Emisja trzeciego sezonu Grey's Anatomy w USA rozpocznie się w czwartek 21 września.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

AKAIK yovu'e got the answer in one!
~VI4RR06Jw

Jak dla mnie najlepszym odienkcim trzeciego sezonu Glee był pamiętny "First Time". Hold on jest na podoium, ale jak dla mnie stokroć lepszym mash-upem jest Rumour has it/Someone like you.Jak zawsze kwestia gustu ;) Chociaż, przyznać muszę, że ten odcinek do powrf3t do tych dobrych korzeni Glee i szkoda, że większość odcinkf3w taka nie jest.
~JKSAVSKT

Jak dla mnie najlepszym oeiknicdm trzeciego sezonu Glee był pamiętny "First Time". Hold on jest na podoium, ale jak dla mnie stokroć lepszym mash-upem jest Rumour has it/Someone like you.Jak zawsze kwestia gustu ;) Chociaż, przyznać muszę, że ten odcinek do powrf3t do tych dobrych korzeni Glee i szkoda, że większość odcinkf3w taka nie jest.
~NSmTfq8z

posiada ktoś z Was soundtrack z Sezonu 1 ?? Jeśli tak to prosze o wrzut :)
~duke

Ale ta płyta z ścieżką dźwiękową to jak u nas czy w USA ? Bo nie w temacie jestem...
Aaa i pierwszy sezon ukazał się w Polsce?
Tess

niom wraca z czego się bardzo ciesze, bo obejrzałem całe 2 sezony. Koffam ten serial :)
~duke

Tez czekam z utęsknieniem, ale coraz bardziej wątpię. Niestety nic nie zapowiada tego, żebyśmy mogli oglądać nowe odcinki w polskiej telewizji... :( Jedyne, co mnie w tej sytuacji pociesza, to OTH na dvd. :)
megg

Jestem ciekawa czy Polsat rzeczywiście sie ośmieli pokazać nam dalsze perypetie Chirurgów - tak czekam na tę drugą serię, ale nie wiem kiedy się doczekam :(
Beauty_Has_Come

To jest mój ukochany serial. Słyszałem, ze on wraca na jesień, i to z nowymi odcinkami - WSPANIALE!!!
Myślę, że te kolejne odcinki będą tak samo wpsaniałe, a może nawet lepsze!!!

ps.
Zapraszam wszystkich na mojego bloga!
www.michal14.mylog.pl
Życzę miłęj zabawy!
~Michał