Nowości

:: Lost 2 w TVP1 już we wrześniu

 28.8.2006 | BAKLO
Zagubieni wracają do TVP. Jutro 3 ostatnie odcinki pierwszego sezonu, a już od czwartku 7 września drugi sezon. Podobniej jak w przypadku premierowych odcinków pierwszego sezonu, również i tym razem serial będzie emitowany po 2 odcinki, pierwszy o 20:20, a drugi o 21:10, oczywiście w TVP1.

W drugiej serii poznajemy dalsze losy doktora Jacka Shepharda. Dowiadujemy się o okolicznościach,w których spotkał swoją przyszłą żonę, cudem przywróconą przez niego do pełnej sprawności fizycznej po tragicznym wypadku samochodowym. John Locke nie daje tymczasem za wygraną i wchodzi do tajemniczego włazu. Kate i Jack podążają śladami Johna. Rozbitkowie odkrywają podziemny bunkier... - czytamy na stronie TVP.

W portalu TVP znajdziemy także filmową zapowiedź drugiego sezonu. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko przyłączyć się do TVP i zaprosić wszystkich na czwartkowe seanse :).

Emisja trzeciego sezonu Lost w USA rozpocznie się 4 października.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

This would be the perfect Birthday gift for my 3 year old son!!!On his Birthday, July 2nd (NO LIE!!!!!), we were spoupsed to head to Monkey Joe's (because that is where HE requested we go for his Birthday but instead we ended up having to go to Home Depot to pick out light fixtures and such for the contractor doing work on our back deck. B-O-R-I-N-G felt so bad for the little guy!An awesome LeapFrog LeapPad would have definitely been next on his Birthday want list (Hint, hint!) after Monkey Joe's of course!
~DudJBCBeH

Well I guess I don't have to spend the weekend fguiring this one out!
~GxXGsQWeEb

zarąbisty film lepszego niema mówie wam

Nie mam 16 17 i 19 odcinka 2 seri reszte mam
~R

nom moze ktos sie złozy he :D pozdro ludzie kochani ROSWELL
=WaLkEr=

Ostatnio zaskakuja mnie ci z telewizji :) A ten zestaw Roswell to drogi :P
Anita19

Rzucę okiem, oczywiście :)
Beauty_Has_Come

http://www.allegro.pl/item123093843_roswell_sezony_1_3_17dvd_r2_nowe.html
=WaLkEr=

moze ktos ma numer albo Adres do Polsatu musze do neich napisac bo juz nie wy czymam bez ROSWELL :d POZDRoO
=WaLkEr=