Nowości

:: The Tattooist - Jason Behr

 25.8.2006 | Olka
Jason Behr zagra główną rolę w singapursko-nowozelandzkiej koprodukcji pt. The Tattooist na pograniczu thrillera psychologicznego i horroru, jak określa go producent Robin Scholes. Bohaterem filmu jest amerykański mistrz tatuażu, którego fascynacja prastarą kulturą wyspy Samoa (wyspy poliznezyjskie) doprowadza do uwolnienia pałającego żądzą zemsty mistycznego ducha. Tyle, jeśli chodzi o fabułę.

Budżet filmu nieznacznie przekracza sumę 3 milionów dolarów. Reżyserią zajmnie się Peter Burger, ceniony twórca spotów reklamowych. Scenariusz do filmu napisali Jonathan King i Matthew Grainger. Zdjęcia do produkcji autorstwa Leona Narbey'ego rozpoczną się we wrześniu tego roku i będą kręcone w większości na terenie Nowej Zelandii.

Za informację podziękowania dla Lissy.

źródła: filmweb.pl, forum mediablvd.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

moze troche off topic ale wczoraj w zyciu na fali gral aktor ktory gral tez Philipa Evansa byl doktorem w klinice odwykowej :PP a film poczekamy zobaczymy co wyjdzie z tego tatuażysty

singapursko-nowozelandzkiej ?? Mówi samo za siebie :P
~Seth

Hmm chyba Jason nastawił się teraz głównie na horrory. A co do samej fabuły - nie wydaje mi się jakaś ciekawa, o facecie, który robi tatuaże? Cóż.
No i widzę Lissy, że coraz bardziej angażujesz się w akcję Roswell. :P
issy