Nowo¶ci

:: Petycja

 24.8.2006 | alex
Witam. Dostałem takiego oto meila:
Hej !
Na komnacie stworzyli¶my list do redakcji ¦wiata Seriali z pro¶b± o umieszczeniu linku do petycji w sprawie emisji Roswell.
Sdms wysłał też link - list do użytkownków Komnaty z pro¶b± o podpisanie się pod petycj±. Pomy¶leli¶my (społeczno¶ć Komnaty) że jako redaktor roswell.pl możesz też rozesłać podobnym e-mail tym bardziej że od nieaktywnych użytkowników komnaty spotkało się to z ogromnym entuzjazmem no i przybyło trochę podopisów :)


Dla was jest link:
www.thepetitionsite.com gdyby kto¶ chciał się podpisać. Ja to zrobiłem :))

No i co wy na to?

P.S Aby przeczytać petycję, to po prawej stronie kliknijcie See Full Petition. I jak się udał zlot?

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

A może inaczej : wyajde się że można by zaskarżyć Rząd RP o nierf3wne traktowanie obywateli W końcu zgodnie z ustawą autostrady są płatne. Więc nie widzę powodu dla ktf3rego autostradowa obwodnica Warszawy nie mogłaby być płatna ( oczywiście ruch lokalny też byłby bezpłatny ) . W każdym razie bramki należy tam postawić ! Nie widzę powodu dla ktf3rego ONI mieliby mieć lepiej. I argument że z Wrocławia jest Schetyna a z Gliwic tylko Pani minister szkolnictwa mnie jakoś nie przekonuje. (O ile mnie pamięć nie myli obwodnica Wrocławia jest bezpłatna rf3wnież dla ciężarf3wek ).No i właściwie dlaczego wokf3ł Krakowa też wszyscy jeżdżą za darmo.Może ktoś znający się na prawie mf3głby podrzucić parę pomysłf3w kto i do jakiego sądu mf3głby sprawę przedstawić Dokumentacji że GDDKiA (czyli rząd ; może nie sami ministrowie , ale to towarzystwo ekspertf3w od wszystkiego ) nie lubi Gliwic jest sporo ( np. sporo jest na stronach urzędu Miasta Gliwice).Może ktoś zechce pomysł pociągnąć?
~eWr6X2J3

Play infromaitve for me, Mr. internet writer.
~gzAQmogey

313 :mrgreen: dzięki Alex za tego nawsa! :)
~Lissy

Jeju... Mamy już ponad 300 podpisów ;) Ale trzeba jeszcze więcej, więc piszcie i namawiajcie znajomych!
zafiro

zlot się udał... A co do petycji... Wielka pro¶ba... Podpisujcie się imieniem i nazwiskiem!!... Podpisy, gdzie będzie sam nick, albo nazwisko którego¶ z bohaterów/aktorów będ± KASOWANE!!... Pamiętajcie, że ta petycja będzie wysłana do polsatu... Chcemy, żeby oni traktowali nas poważnie to traktujmy poważnie ich... Pozdro
~sd

A swoj± drog± ¶wietny pomysł z ta petycj± oby wszystko wyszlo:D
Kirsten

Gdzie tam trzeba sie podpisać, bo co¶ nie wychodzi mi.
Kirsten