Nowości

:: Careless - Colin Hanks

 15.8.2006 | Olka
Jak obserwujemy już od dłuższego czasu kariera Colina Hanksa nabiera tempa. Mogłoby sie wydawać, że nazwisko aktora otwiera mu wiecej drzwi niż innym, ale w tej kwestii zarówno fani, jak i krytycy zgadzają się, że Colin odziedziczył po ojcu przede wszystkim talent i to on, a nie sławne nazwisko pomaga mu w zdobywaniu coraz więcej ról. W ciągu ostatnich 10 lat zagrał w 14 filmach, z których dwa będą miały premierę w 2007 roku. Teraz do listy dodał kolejną pozycję, mianowicie Careless.

Careless to czarna komedia opowiadająca o Wiley'u Roth (Colin Hanks), który pewnego dnia znajduje w swojej kuchni... palec. Kiedy mija szok i opadają emocje, Wiley wraz z przyjacielem Mitchem (Fran Kranz) przemierzają Los Angeles w poszukiwaniu właściciela niecodziennej "zguby". Na swojej drodze spotykają medium (osobę mającą zdolności parapsychologiczne), nieskutecznego w swej pracy policjanta, nieuczciwego wypychacza zwierząt, tajemniczego sąsiada sprawiającego wrażenie narkomana oraz Cheryl (Rachel Blanchard), kobietę o dziewięciu palcach, która choć trudno w to uwierzyć może okazać się miłością życia Wiley'a.

Reżyser Peter Spears znany jest głównie ze swoich występów w takich filmach, jak Wojna płci, czy ostatnio Lepiej późno, niż później. Jako reżyser nakręcił jedynie musical w formie serialu dla stacji HBO pt. Asphalt Beach. Muzykę do filmu skomponował John Frizzell. Produkcję Careless zakończono w lipcu tego roku.

źródło: colin-hanks.com

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Thakns for taking the time to post. It's lifted the level of debate
~TSetjPXgr9ZT

This is great! I would just change the style of this cmoment thing from regular black text on white. Take pity on those of us with 50 year old eyes. Mom
~WqXpFgGAsrYJv

Ciekawy pomysł, ale chyba nic więcej. Kopciuszek w wydaniu +18 :D Po palcu znajdzie ukochaną, tylko w Ameryce takie rzeczy są możliwe, no bo w końcu " We all leaving in America, America is wundarbar" :D
voodook

zapowiada sie ciekawie...