Nowości

:: Skinwalkers - trailer

 29.7.2006 | Olka
Jak pisałam wcześniej Senseless Skinwalkers miał swój panel na tegorocznym konwencie Comic Con. Fani uczestniczący w zjeździe mieli zatem okazję obejrzeć zapowiedź w postaci krótkiego fragmentu filmu. Teraz ów zapowiedź udostępniono w internecie. Klip możecie obejrzeć na YouTube.com, bądź sciągnąć go na swój komputer (dzięki Vicky, Jason Behr Unlimited).

Moje wrażenia po obejrzeniu tego fragmentu nie są najlepsze. Czegoś mi brakuje w grze Jasona... Poświęcenia? Dedykacji? Kiedy ogląda się Eliota Gasta w trailerze do Senseless, nie ważne, jak drastyczne widzimy obrazy, jak trudno nam przejść obok nich, już na pierwszy rzut oka widać, że film nie jest błahy, a Behr włożył wiele wysiłku, by wiernie odegrać swoją rolę. W przypadku Senseless Skinwalkers nie dostrzegam tej iskry. A może to wina pozostałych aktorów? Jakoś żaden nie wywarł na mnie pozytywnego wrażenia (w sensie gry aktorskiej).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Your post captures the issue peclretfy!
~l7Wkj637YXgy

Wybaczam :) Są wakacje, jest ciepło (było :|) można sie pomylic :)
Beauty_Has_Come

Wybaczcie, wszystko jest na "S" + czas mnie gonil, gdy pisalam tego newsa :|
~Olka

a no i jeszce zamiast Sebsless w pierwszym zdaniu, tez powinno być Skinwalkers... prawda?
Czips

hmm.. jest kilka pomyłem w tekście. Po pierwsze w tytule, powinno byś Skinwalkers, no i potem w drugiej części też za drugim razem powinno być Skinwalkers.

Co do trailera, mi sie podobał... miałam wrażenie że Behr tam gra niezłego psychola... hehe...
Czips