Nowości

:: Sezon ogórkowy trwa...

 17.7.2006 | BAKLO
... dlatego czekają nas kolejne powtórki. Graalion słusznie zauważył, że jutro powtórka filmu Aniołeczki z Brendanem Fehrem w jednej z ról. Dr Calvin Lawrence (Michael York) złożył wizytę Elaine i jej córce Justine (Jody Thompson), jak tylko wprowadziły się do nowego domu. Był uprzedzająco grzeczny i miły, szybko zauważył też problemy emocjonalne Justine. Nastolatka nie umie zaakceptować reguł obowiązujących w osiedlu, stroni od rówieśników. Po jakimś czasie dr Lawrence radzi Elaine, aby zaczęła podawać córce specjalną witaminę. Efekty są zadziwiające. Justine prawie z dnia na dzień zmienia się w prawdziwy ideał i nareszcie jest podobna do pozostałych nastolatków. Brendan wciela się w rolę Mitcha Furressa, chłopaka, który pomoże Justine i zdemaskuje dr Lawrence'a. Początek emisji w TVN7 o 21:05.

W środę natomiast po raz kolejny czeka nas emisja komedii 100 dziewczyn i ja z Katherine Heigl w jednej z ról. Student Matthew (Jonathan Tucker) marzy o prawdziwej miłości. Pewnego dnia z powodu awarii zostaje zatrzaśnięty w windzie żeńskiego akademika z nieznajomą dziewczyną. W całkowitej ciemności młodzi ludzie spędzają upojne chwile. Chłopak, który nawet nie zdążył zapamiętać twarzy swojej partnerki, natychmiast się w niej zakochuje. Kiedy jednak rano budzi się w windzie, dziewczyny już nie ma. Jedyną pamiątką po spotkaniu z nią jest pewna część bielizny. Zdesperowany Matthew postanawia odnaleźć swoją ukochaną. Nie zraża go nawet to, że w akademiku mieszka blisko sto studentek. I właśnie jedną z mieszkanek akademika jest bohaterka grana przez Katherine Heigl. Film zapewne dobrze wszystkim znany, a przynajmniej męskiej części widowni, ze względu na pewną pamiętną scenę (chociaż teraz podobna scena miała miejsce także w Chirurgach). Początek projekcji w Polsacie o 20.15. Informację o powtórce jakiś czas temu podała w komentarzach Lizzie, a także ponownie Graalion.

Warto jeszcze wspomnieć o roli Colina Hanksa w dzisiejszym odcinku (TVN, 14:40) serialu The O.C. (polskie, niefortunne tłumaczenie to Życie na fali). Colin wcielił się tam w rolę Grady Bridgesa. Kto przegapił odcinek zatytuowany The L.A. musi pocieszyć się zdjęciami, które można zobaczyć w galerii jednej ze stron poświęconych Colinowi.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

no mi się film z katie za bardzo nie podobal, ale jak powiedziała Liz47 typowy film dla facetów...
stokrotka

no sądze że już można..
wstepnie umówmy się na niedziele godzine 22.00? hmm.. pasuje?
Czips

Ustalimy jakiś termin na czata? :)
Beauty_Has_Come

zgadzam się:) chociaż faktycznie, film raczej dla facetów...
Liz47

Mi sie ten film podobał. niektóre sceny są śmieszne... no i rola Kath jest zaskakująca :D
Czips

Dla mnie teraz najlepszy jest serial The OC nic wiecej w TV nie ogladam;]

A ja zobaczę 100 dziewczyn bo nie widzialam jeszcze :) Niestety nie mam TVN7 więc Aniołeckzi odpadają. Widział ktoś ten film z Kath? Warty uwagi czy szkoda czasu?
Beauty_Has_Come

racja... Dziśiejszy odcinek "The O.C." był świetny ;) I Colin nawet fajny, mimo tej fryzurki ^^ I chętnie też obejrzę sobie te filmy z Brenem i Kath :)
zafiro