Nowości

:: Wzór z Diane Farr w TV4

 2.7.2006 | BAKLO
Stacja TV4 rozpoczęła emisję serialu Wzór, w którym już wkrótce zobaczymy Diane Farr. Aktorka znana nam z Roswell z roli Amy DeLuca, matki Marii, wciela się w serialu w postać Megan Reeves. Farr dołączyła na stałe do obsady dopiero w drugim sezonie, ale pierwszy raz pojawi się na ekranie już w 12, przedostatnim odcinku pierwszego sezonu. Czekać nie przyjdzie nam więc zbyt długo. Wzór w TV4 emitowany jest w środy i w niedziele o 20:00. W tym tygodniu zobaczymy już 2 i 3 odcinek serialu.

W skrócie można powiedzieć, że Wzór to serial kryminalny, w którym agent FBI z pomocą swojego brata, genialnego matematyka, walczy z przestępczością wykorzystując potęgę liczb. Po więcej informacji zapraszam na oficjalną stronę "Numb3rs", bo tak brzmi oryginalny tytuł serialu.

Dodatkowo warto wspomnieć, że jeśli TV4 będzie kontynuować emisję, to w 7 odcinku drugiej serii (czyli w sumie w 20-tym) zobaczymy Colina Hanksa, który zagra gościnną rolę Marshalla Penfielda.

P.S. Jak zauważyła Weronika w komentarzach, również Diane Farr zmieniła ostatnio swój stan cywilny. Aktorka wyszła za mąż za Seunga Yonga Chunga, dyrektora firmy z branży rozrywkowej. Ślub miał miejsce w Mammoth Lakes w Kalifornii w ostatni weekend czerwca.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Third Flower ho2&r#8n30;My spouse and that i have already been now delighted that Albert could execute his scientific tests due to the strategies he had via your web page. It is on occasion perplexing to only generally be gifting away actions which lots of people could have b…
~Dmxi7ArM2XGD

Damn, I wish I could think of smoetihng smart like that!
~IhMdUqBvvmwvFaIinxp

Z chęcią obejrzę te odcinki z Diane:-)
Tess

no rzeczywiście na tym zdjęciu ładniej wyglada... a przecież kilka lat minęło :P
stokrotka

Owszem, bardzo wyładniała ;) Ale w "Roswell" musieli ją postarzyć troszkę, by wyglądała na matkę...

A co do tego filmy- mam nadzieję, że będzie fajny i nie mogę się doczekać aby zobaczyć Colina i Diane :)
zafiro

to na dole to ja ...
Magea

Nie uważacie że Farr tak ajkoś wyładniała od Roswell ?