Nowości

:: Premia dla Chirurgów

 1.7.2006 | BAKLO
Przeboje stacji ABC: Chirurdzy i Gotowe na wszystko okazały się najlepszymi produkcjami ostatniego sezonu serialowego w amerykańskiej telewizji. Niekwestionowanymi liderkami nadal pozostały zdesperowane panie, ale Chirurdzy deptali im po piętach, zwłaszcza w końcówce sezonu, gdy oglądalność Grey's Anatomy przewyższała momentami widownię Desperate Housewives. Nie dziwi więc fakt, że producenci serialu, w którym gra również Katherine Heigl, postanowili nagrodzić aktorów wręczając im dodatkowe czeki na kwotę 200 tysięcy dolarów.

Nie osłabi to zapewne chęci odtwórców głównych ról do negocjowania wyższych honorariów w najbliższym sezonie. Ich gaże zapewne zbliżą się teraz do pensji aktorek z Gotowych na wszystko, które za jeden odcinek serialu w drugim sezonie otrzymywały nawet ponad 250 tys. dolarów (dla porównania: w pierwszym sezonie ich gaże często nie przekraczały 50 tys. dolarów za odcinek). Jest więc o co walczyc, póki Chirurdzy są na fali. Zarabiając 250 tys. dolarów za odcinek, w ciągu kilku miesięcy można powiększyć stan swojego konta o ok. 5,5 mln dolarów :).

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

drugiej jeszcze nie było :( mam nadzieję, że po wakacjach w koncu będzie :P... fajnie byłoby gdyby w wakacje dali powtórkę roswell :)
stokrotka

czy ktoś wie, kiedy będzie 2ga seria w polskiej tv ?? a może już była tylko ją przegapiłam ?
katemusic

a ja czekam na 3 serie chirurgów....

wow... jak zarobić porządnie? nie wyjeżdżać do Anglii, Irlandii, Holadnii, tylko załatwić sobie vise (wyjechac to niby na wycieczke) poślubić jakiegoś Amerykana i wkręcić sie w serial, który zarobi miliony...:D
Czips