Nowości

:: Świat Seriali #13

 28.6.2006 | alex
Z lekkim poślizgiem parę słów o nowym Świecie Seriali.

Zaczniemy od tego, że pojawiła się pierwsza część plakatu z Katherine Heigl i z Lost. Obydwa plakaty są bardzo ciekawe i co najważniejsze są zrobione z "nie promocyjnych" zdjęć, czyli wiecie... powiew świeżości.

W Kąciku Fantasy jest przedstawiony bohater Lost Ian Somerhalder. W dużym skrócie (czas mnie goni) powiem tylko tyle, że artykuł jest bardzo ciekawy, jest dużo interesujących informacji... No i można się dowiedzieć z kim "kręci" aktualnie serialowy Boone.

Z kolei w Podpatrzone, podsłuchane jest wzmianka o Katherinie Heigl ==> patrz news poniżej.

To tyle u nas.

więcej...

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

This is so encouraging. It is way hraedr after college, and even hraedr after you're married because you have to balance the husband and the newlywed-I-want-to-be-around-you-all-the-time stuff with friends. But I have been saying yes to after-work social events, so we'll see...
~vkbJsCtPcZroLtOhlU

I poczatowialiśmy... Szkoda, że pod nieobecnośc iniciatora spodkania, który sympatycznie zaprosił wszystkich zainteresowanych, nie pojawił sie nikt - prócz "ms" pozdrawiam ciepło :) Może innym razem będzie więcej szczęścia :)
Beauty_Has_Come

Nie wiedziałam. Zaskoczona ale jak najbardziej pozytywnie. Myślę, że przydałby się news w miarę możliwości "góry". Nie każdy zagląda do komentarzy. Dzięki "e" :)
Beauty_Has_Come

nie wiem czy było już o tym ale Emilie De Ravin wyszła za mąż :)
więcej http://film.onet.pl/0,0,1347385,plotki.html
~e

Piękny gest ze strony ŚŚ ;) Bardzo się cieszę, że plakaty są ze zdjęć, których raczej się nie widziało. A poza tym news o Ianie ^^ Cudo!
zafiro

Alex, po dwukrotnym przeczytaniu nie doszukałam się żadnych błędów językowych :)
Beauty_Has_Come

Oj i lipa z mojej obecności na czacie. Miała być druga zmiana, a tu telefon i zmiana. Mam nockę :(( Przynajmniej wykorzystam dzień na leniuchowanie :) Eh sorki za zamieszanie, innym razem uda się :)
voodook

Wybaczcie błędy językowe, ale naprawdę nie mam czasu teraz ich poprawiać.papaa...
ALEX_WHITMAN