Nowości

:: Thrill of the Kill i When Do We Eat? na DVD

 11.6.2006 | BAKLO
Thrill of the Kill, to tytuł nowego filmu, nad którym obecnie pracuje Shiri Appleby. Film w reżyserii Richarda Roya będzie przeznaczony dla telewizji, więc nie zobaczymy go w kinach. Zdjęcia trwają od 23 maja w Montrealu, a ich zakończenie zaplanowano na 16 czerwca.

Projekt z pogranicza horroru i thrillera będzie opowiadał o zabójcy DJ'a i nie zabraknie w nim krwi i gorących lasek. W filmie oprócz Shiri pojawi się m.in. Pina Di Blasi, kanadyjska aktorka, na której stronie w IMBD znajdziemy krótką informację o pracy nad Thrill of the Kill właśnie razem Shiri Appleby. Film pojawi się w amerykańskiej telewizji prawdopodobnie już po wakacjach.

Znana jest natomiast dokładna data premiery DVD z filmem When Do We Eat?, w którym Shiri Appleby gra rolę Nikki. Mimo, że ta komedia, to niezależna produkcja, to radzi sobie całkiem nieźle. Gości już na ekranach niektórych kin i po ostatnich projekcjach festiwalowych do kin na dobre trafi 7 lipca. Mimo tego wg zapowiedzi DVD znajdzie się w sprzedaży już za 2 miesiące, a dokładniej 22 sierpnia. Już teraz można zamówić swoją kopię w amerykańskim Amazonie.

Więcej informacji o filmie można znaleźć na oficjalnie stronie.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hello!
~Pharmd187

Hello!
~Pharme118

Hello!
~Pharmf801

Hello!
~Pharmd216

Hello!
~Pharmb473

Hello!
~Pharmk233

Hello!
~Pharmb587

Farmville farms even include free gift that is especially begbkebkedef
~Johna991

i hotlnsey think i hotlnsey think brandon is a jerk but he is pretty cute XD i mean likeďťż compared to her but i still thik he is a jerk and she nees someone better
~drnhmMzOLAmNxTgd

Lyall ChazenDecember 7, 2011Happy birthday, Shiri! I truly hope it is aminazg and you have a healthy and prosperous year. I've been a huge fan of yours since Roswell. Lots of love!
~SxGwNDENquoaSMEd

Fajne sa "tanie" ale mroczne i klimatyczne filmy jak np Grudge :)
timgrayson

To super a swoją drogą zdjęcia trwają niezwykle długo :P

Co do WDWE to wnioskuje o nadzieji filmu u nas :)
Tess

No o filmie "When Do We Eat?" słyszałem wiele, to jest chyba kontynuacja innego filmu, który poruszał ten sam problem.
ALEX_WHITMAN