Nowości

:: Senseless - informacji ciąg dalszy

 10.6.2006 | Olka
W sieci pojawił sie trailer Senseless, w którym, jak już wielokrotnie wspominałam wystąpił Jason Behr, wcielający się w postać Elliota Gusa. Więcej na temat fabuły znajdziecie w poprzednich newsach - pierwszym i drugim.

Jeśli chodzi o zapowiedź, przestrzegam przed drastycznymi scenami. Jason, jako odtwórca głównej roli pojawia się niemal w każdej migawce, ale nie są to obrazy przyjemne dla oka, z uwagi na charakter filmu – wszak pierwowzór książkowy jest przepełniony scenami tortur… W tle trailera usłyszymy m.in. Requiem Mozarta.

Nie zapomnijcie podzielić się swoimi wrażeniami, w komentarzach.

Źródlo: shorelineentertainment.com

P.S. Zajrzyjcie również do galerii, gdzie znajdziecie dwa nowe zdjęcia z Jasonem z filmu Senseless, m.in. większą wersję fotki widniejącej przy newsie. - BAKLO

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You're the one with the brains here. I'm wahictng for your posts.
~P0KWnREnK5R

W krótkich włosach znacznnie mu lepiej :)

agu84 no co ty to nie do ciebie... ogółem mówie... nic do ciebie nie mam:) jeżeli to tak odebrałaś to przepraszam:)
Czips

Czips tak się zastanawiam, czy Ty poprostu wyrażasz swoje zdanie, czy pijesz do mnie z tym komentarzem. Bo jeśli tak, to chciałabym wiedzieć, co takiego napisałam, czy zrobiłam, że jesteś dla mnie niemiła.
Nie twierdzę, że "Sensless" będzie jak "Hostel". Musiałabym być głupia oceniając cały film po zobaczeniu jednego trailera. Mam nadzieję, że nie będzie to coś typu "Hostel" ponieważ na "Hostel" poszłam i się rozczarowałam. Był bezsensowny i obrzydliwy.

Czytałam o "Sensless" na jednej stronce i obawiam się fabuły. Oto opis: Elliot Gusa, Amerykański handlowiec zostaje porwany w Brukseli przez grupę terrorystyczną przeciwstawiającą się Europejskiej uni ekonomicznej. Elliot spędza 40 dni w niewoli, gdzie w jednej chwili jest traktowany normalnie, a w następnej z brutalną przemocą. Każda chwila jest narywana i emitowana w Internecie. Elliot będzie w niewoli tak długo, aż ludzie oglądający nagrania nie przekażą wystarczjąco pieniędzy na wspieranie celów terrorystów.

Jeżeli ten film ma się opierać jedynie na scenach tortur, to ja dziękuję. Nie mam ochoty na koszmary tylko dlatego, że reżyser poprzez brutalność chciał coś pokazać.
agu84

Hmm... Mimo iż drastyczne sceny są w tym filmie to i tak z chęcią bym obejrzała :> Choćby dlatego aby zrozumieć dlaczego on jest trzymany w tym pokoju ;)
Anita19

No trailer szokujący... Wow. Piła sie nie umywa.
ALEX_WHITMAN

Z tą rękę właśnie nie wiedziałam za bardzo o co chodzi... co mu robią... Ale film obejrze nie przez palce;) Choć jak z płatka raczej nie będzie...

P.S. Mam film z Mad "Reeseville" może dzisiaj obejrze już ...:)
Tess

hmm... chciałam żauważyć, że ten kto zobaczył trailera, to nie powinien pisać (twierdzić) że to kolejny film typu "Hostel", bo po pierwsze Hostel był horrorem, takim zwykłym do straszenia, ogólnie nic ciekawego w nim nie było... zresztą to nie byl horror tylko thriller, bo horror to film, w którym złe charaktery mają postać nadprzyrodzoną. Senseless bardziej mi przypomina thriller psychologiczny, zwłaszcza, że facet sam nie wie za co siedzi w tym pokoju, a ci co go tam trzymają chcą żeby sobie to uświadomił, czyli wychodzi z tego taki film na myślenie. Sądze, że film będe oglądać, ale przez palce... bo skoro trailer był tak straszny... łee... zwłaszcza jak pokazali ten spalpny jęzor i jak mu skóre z ręki tarką ścierali.. ochyda... :D
Czips

Oki, jestem osobą o mocnych nerwach, ale ten trajler był okropny. Chciałabym na ten film iść, bo chciałabym wiedzieć dlaczego zamknęli go w tym białym pokoiku (ukłon w stronę Roswell??), ale nie zniosę kolejnego filmu typu "Hostel". Dla mnie to poprostu za dużo.
agu84

Nie lubię brutalnych filmów, nawet jeśli panuje przekonanie, że jest to "brutalność zamierzona, za pomocą której reżyser "chce coś pokazać". Na film sie nie wybieram, obejrzałam jedynie fotki, na trailerka się nie pokuszę.
Beauty_Has_Come

Czyżby Jason miał znów krótkie włosy:>
Kirsten

Przetłumaczcie mi jeszcze o czym oni rozmawiali bo kompletnie nic nie skumałam... :| SZOK! I to jak mówił jak się nazywa, pokój nio jak Roswell! Ja obejrze film już się doczekać nie moge....
Tess

czy ten biały pokoik czegoś wam nie przypomina:P a swoją droga rzeczywiście drastyczny trailer....nie wiem czy bym chciała oglądać cały taki film:/
martusia

Jeśli mółwisz, że drastycznie to nie będe oglądać trailera ;) Nie należe do osób o mocnych nerwach. Ale news jak najbardziej pozytywnie przeze mnie przyjęty :) Bardzo podoba mi się zamazane zdjęcie Jasona :) Hehe... Pozdrawiam !
Andzia_