Nowości

:: Tribeca Film Festival

 30.4.2006 | Olka
Są przynajmniej dwa powody, dla których powinniśmy wspomnieć o właśnie trwającym, kilkudniowym festiwalu filmowym w Tribeca.

Po pierwsze przedwczoraj, podczas festiwalu, swoją premierę miał obraz Alone With Her z Colinem Hanksem w roli głównej. Szęśliwcy mogli zobaczyć aktora, a także reżysera Erica Nicholasa i odtwórczynię głównej roli kobiecej Anę Claudię Talancón w kinie AMC przy ulicy Loews 68th St.. Zdjęcia z imprezy znajdziecie na stronach GettyImages.com. Fotki o większej rozdzielczości są na Fan Forum w pokoju Colina. A jeśli chcecie przekonać się, jak wygląda Colin w 'wersji ruchomej' ;) proponuję obejrzeć jego krótki występ w porannych wiadomościach stacji WB11 (do ściągnięcia pierwszy plik w drugiej tabeli - 'Celeb Interviews').

Drugim powodem zainteresowania się 5th Annual Tribeca Film Festival jest zapewnienie przez Shiri Appleby, że pojawi się na nim by promować obraz I'm Reed Fish. Kiedy, niestety nie wiadomo, ale można przypuszczać, że podczas jednego z wyświetleń filmu, a tych będzie cztery: 29. kwietnia oraz po jednym podczas pierwszych trzech dni maja.

Zdjęcia Shiri z premiery I'm Reed Fish znajdziecie na stronach GettyImages.com lub w większej wersji na Fan Forum w pokoju aktorki.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Lyall ChazenDecember 7, 2011Happy birthday, Shiri! I truly hope it is aminazg and you have a healthy and prosperous year. I've been a huge fan of yours since Roswell. Lots of love!
~BnwSnxeEmdHmy

prawda..Shiri bardzo sie zmienila i to na lepsze..
Aga

Shiri wyszła bardzo ładnie na tych fotkach :) Ależ sie ona zmieniła od czasu Roswellka ;)

PS. Olka, widzę, że jeszcze zaglądasz :) Wracaj na stałe jak najszybciej :]
Beauty_Has_Come

jeśli juz jesteśmy przy temacie pudelka to coś o serialowej Amy:
http://www.pudelek.pl/artykul/593
Czips

za to najpiękniejszą według People jest Angelina Jolie:D i to sie liczy...
Czips

Opublikowano listę 100 najseksowniejszych kobiet wg magzaynu FHM proponuję zwrócić uwagę na miejsce 8.
oto link: http://www.pudelek.pl/artykul/600
I żeby nie było, normalnie nie czytuję niczego na pudelku, ale mam pocztę na o2
issy

No Shiri ładnie wyszła na tych zdjęciach ;]
Andzia_

e tam... tatko z tym wielkim nochalem:p

ale ja nie o tym... chciałam zauważyć że Shiri strasznie nam wypiękniała i ma na tym zdjęciu śliczną fryzurkę, w przeciwieństwie do Colina, który wygląda jak Jack Nicholson w roli tytułowej w Wilku:D
Czips

Hehe super mam nadzieje że uda mi się obejrzeć :)
Tess

Jutro na TVP2, o 16:05 "Tata i małolata" z Kathy Heigl. Na pewno wszyscy już widzieli po parę razy, ale przypominam, bo film nienajgorszy.
Graalion

Tego pliku nie można ściągnąć na dysk..:(:(
Mam nadzieje że film się spodobał:-)

P.S. Bardzo strona się rozjeżdża....:/
Tess