Nowości

:: International Contact the Creators Day

 26.4.2006 | BAKLO
Trwa kampania RoswellMovie mająca na celu zachęcenie twórców serialu do nakręcenia kinowej wersji Roswell. Najbliższy zmasowany "atak" zaplanowano na 29 kwietnia 2006 roku. Akcję nazwano International Contact the Creators Day. Termin ten wybrano nieprzypadkowo. W przyszłym tygodniu przypada bowiem czwarta rocznica końca serialu, gdyż ostatni odcinek Roswell wyemitowano w USA 7 maja 2002 roku.

Aktualna akcja, ma na celu pokazanie autorom serialu, czyli Jasonowi Katimsowi i Jonathanwoi Frakesowi, że fani nadal pamiętają o Roswell i cały czas czekają na filmową wersję serialu. Aby akcja przyniosła oczekiwane rezulataty, jej autorzy liczą na odzew fanów z całego świata, a więc także na nas!

Jak wziąć udział w akcji? Tym razem postawiono na tradycyjne formy kontaktu, bowiem jest to akcja listowa. Wystarczy ściągnąć i wydrukować list (otwieramy stronę, klikamy prawym klawiszem myszki na obrazku i zapisuje go na dysku) zaproponowany przez autorów kampanii, a następnie na jego odwrocie napisać jak serial na nas wpłynął, jak go kochamy i dlaczego chcielibyśmy zobaczyć jego filmową wersję. Oczywiście dla osób nie znających angielskiego może to być trudne, dlatego wysłanie nawet samego wydrukowanego listu zapewne również będzie mile widziane.

List należy zapakować do koperty i wysłać na poniższe adresy (bądź jedynie wybrane):

Jonathan Frakes
c/o Joni LIndblom
JLL Management. Inc.
10601 Cloverfield Blvd.
2nd Floor, South Tower
Santa Monica, CA 90404

Jason Katims
10201 W. Pico Blvd.
Bldg. 54 Rm 4
LA, CA 90035

Fox
c/o Jason Katims
10201 W. Pico Blvd.
Bldg 54 Rm 4
LA, CA 90035

Listy wysyłamy w tą sobotę, czyli 29 kwietnia! Koszt wysłania jednego listu do USA wg cennika Poczty Polskiej to tylko 2,50zł (+koperta). Oryginalny tekst dotyczący aktualnej akcji można znaleźć na oficjalnej stronie całej kampanii.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

You're the one with the brains here. I'm wtahcing for your posts.
~LimPSqpprlvALIT

kurde jestem opuzniony troche mnie tu nei było i niewiem czy jeszcze mozna wysłac list :(:( jak tak to prosze napisac mi ..:*:* KOCHAM ROSWELLL
~=walker=

Buhaha żebyście wiedzieli co ja napisałam, mam nadzieje że skumają o co mi chodzi:D Wysłałam trzy:-)
Że nie miała neta nie wiem czemu więc kumpela mi adresy dyktowała;p I w pierwszym mam pare błędówe zabijcie mnie w drugim zamiast Rm to Rn :( Ale ciapa ze mnie:(
Tess

lece na poczte wysłać list:d z momi wypocinami:D
Czips

zapomniałam się podpisać:)
~luna

Ja oczywiście wyśle minimum jeden list!!! Mam nadzieję że to coś da, że uda nam się coś zdziałać!!!

Chciałam jeszcze dodać że jest to w dziale seriale.:O)
~:O)

Świetny pomysł!Mam pewna propozycje , aby każdy kto chciał znów oglądać Roswell a nie ma na kasetach lub DVD niech na Forum str. http://www.polsat.com.pl. (prawy górny róg) napisał prosbę ,aby znów puścili Roswell w POLSACIE tak jak dawniej w soboty o 17.00:O).Z góry dzięki(ja napisałam swoją prośbe ale się nie wyświetla narazie:O(!Moze jeszcze się wyświetli, a jak nie to wy napiszcie:O). Pozdrawiam całą ekipe i wszystkich fanów.:O)
~(O:Gosia:O)

Już wydrukowałam:) Jak mi koleżanka przetłumaczy mój tekst który dzisiaj napisze to będzie mega cool :D:D:-)
Musi się udać!!
Tess

hehe... fajna sprawa... postaram się w tym wziąść udział. ale przecież ten kto nie zna angielskiego może napiać w swym ojczystym języku... według mnie to dobry pomysł, bo lepiej żeby producenci wiedzieli, że fani są NAPRAWDĘ z całego świata^^
zafiro

Najlepsze to brać udział w takiej akcji ;) Nie wiem czy to tylko ja tak mam, ale to jest super uczucie, kiedy bierze się udział w akcji organizowanej przez ludzi z innych krajów, którzy są fanami tego samego serialu. Sie czuje jakby się znało tych wszystkich ludzi, należało się do ich grupy.. lol nie słuchajcie mnie :P ja jestem nienormalna :P
~Lissy

No przecież BAKLO napisał, że też da. Ja chyba też wyślę list. Nie sądzę, żeby to coś dało, ale zawsze.. :D
issy

Pewnie, że tak :) Ja wyślę 1, bo i tak zapłaciłam 3.5 za wydrukowanie, bo nie mam kolorowej drukarki. Super, że udało się jeszcze zorganizować taką akcję!
~Lissy

Ja postanowiłam wysłąć 2 listy ale tylko wydruk bo nie bzyt umiem angielski, ale zawsze coś nie prawdaż?
~Monika 15