Nowości

:: Zagrożony gatunek i Ukryta tożsamość.

 24.4.2006 | BAKLO
Pisałem już o książce Lost - Zagubieni. Zagrożony gatunek. W Czytelni portalu Onet.pl można znaleźć fragment tej książki i zapoznać się z jej treścią przed zakupem. Książkę można nabyć m.in. w księgarniach internetowych w cenie ok. 15zł.

Tymczasem już za kilkanaście dni w Polsce ukaże się kolejna część książki autorstwa Cathy Hapka. Lost. Zagubieni 2. Ukryta tożsamość będzie dostępna w księgarniach od 10 maja. W internetowych księgarniach cena 176-stronicowej książki, podobnie jak poprzednio nie powinna przekraczać 15zł. A oto krótka informacja o drugiej części przygotowana przez polskiego dystrybutora, czyli wydawnictwo Amber:

Powieść na podstawie kultowego serialu telewizyjnego Jeffreya Liebera, I.I Abramsa i Damona Lindelofa. To, czego nie zobaczyliśmy w filmie.
Chcesz poznać sekret? Jest coś, o czym nie wie nikt poza Dexterem Crossem. Przyjaciele myślą, ze jest jednym z uprzywilejowanych studentów należących do prestiżowej Ivy League. Ale Dexter prowadzi podwójne życie - aż do chwili, gdy fatalna podróż do Ausralii ujawnia prawdę.
Dexter rezerwuje pierwszy lot do Sydney - chce jak najszybciej wrócić do domu, zanim jego oszustwo wyjdzie na jaw. Ale samolot lotu 815 nigdy nie dolatuje do celu. W wyniku katastrofy Dexter zostaje uwięziony na nieznanej wyspie. Musi teraz podjąć decyzję.
Od początku krok po kroku na nowo tworzy swą osobowość. Zrobi wszystko, by inni uwierzyli, ze nowe ja to jego prawdziwe oblicze.
Tylko że Dexter nie jest jedynym, który kłamie. Wyspa kryje wiele tajemnic. Ale żadna nie jest tak śmiertelnie przerażająca, jak sekret jej prawdziwych mieszkańców.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Hello St:vkeeThanis for stopping by ,,,& though this series ties together, I believe or at least hope each article is written in such a way to benefit others all by themselves.Be BlessedMatt Geib
~qIagmHLC

To są ludzie nie wymienieni w serialu, reszta z czterdziesto-ośmioosobowej ekipy tych, którzy przeżyli - coś w stylu Joanny, która się utopiła.
~Ka

Jezu mam pierwsza część-masakra!! Ale druga moze tez przeczytam moze bedzie lepsza bo pierwsza mi sie nie podobała.Najbardziej te nowe postacie.Ta Faith jakaś taka nijaka i bez charakteru więc cała ksiązka jest o niczym a juz najmniej o tych serialowych wątkach.Ciekawe czy ten Dextar będzie taką samą faithłapą :P
~Miśka

15 zeta? Cóż, wyśledziłam drugi tom w księgarni amerykańskiej za 29... W wersji oryginalnej. Ktoś reflektuje? :) Swoją drogą "Dexter" kojarzy mi się tylko z postacią z kreskówki...
~Nan

Nio super ja też sobie kupie ale jakoś jak będzie pio szkole:D
Tess

tak mi się wydaje... imiona są pozmieniane... ja wczoraj widziałam tą książkę w księgarni :) ale się ucieszyłam^^ niedługo ją sobie kupię:)
zafiro

Faith? Kto to.. nie kojarze... czyżby imiona były pozmieniane?
Czips

czesc prosze podajcie strone o zagubieni takom samo jak roswell
~marcin