Nowości

:: The Lost Experience

 24.4.2006 | BAKLO
Mimo, że oglądalność Zagubionych waha się ostatnio dość poważnie, kolejny, trzeci sezon serialu jest już w zasadzie pewny na 101%. Autorzy Lost postanowili więc, że nie pozwolą zapomnieć o serialu również w wakacje, gdy przez 4 miesiące (od czerwca do października) fani będą czekać na kolejną serię. Przy okazji ma to podobno zaostrzyć apetyt na kolejny sezon.

Stacja ABC, razem z brytyjską Channel 4 Television i australijskim Channel 7 przygotowują bowiem wielką, międzynarodową, i co najważniejsze, interaktywną kampanię pod nazwą The Lost Experience. Akcja będzie zakrojona na szeroką skalę, bo oprócz wspomnianych stacji, w realizacji całego przedsięwzięcia udział będzie brało blisko 30-tu nadawców z Europy, Afryki i Azji. Akcja będzie miała za zadanie dostarczanie fanom wskazówek w postaci przekazów audio i wideo oraz informacji tekstowych dostępnych m.in. w internecie. Wszystko będzie potrzebne do rozwiązania układanki, swego rodzaju zagadki-tajemnicy związanej z wyspą i samym serialem. Jej rozwiązanie ma być podobno niezwykle trudne i będzie wymagało współpracy fanów Lost z całego świata. Informacje będą się bowiem pojawiały niespodziewanie w różnych miejscach (m.in. w telewizji i internecie).

Więcej szczegółów stacja ABC ogłosi oficjalnie najprawdopodobniej już w tym tygodniu.

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

Well I guess I don't have to spend the weekend figiurng this one out!
~ROdHOqH0

Yam dijo: 8 marzo 2009 Al arrancar Apache me da este aviso : Failed to enable APl_PCT_DEFER_ACCEPT.ARguna idea, sugerencia y/o solucion se agradece.Saludos y felicitaciones por la info que brindan.
~Pdz9L7gjW

Wow super:) Świetnie hehe jestem chętna do pomocy w ujawnieniu wielkiej tajemnicy:D
Tess

Na blogu poświęconym Zagubionym (autorstwa Leflera) wyczytałam, że gdy akcja ruszy na tej stronie http://www.thelostexperience.com/ mają sie pojawiać pomocne wskazówki :)
Beauty_Has_Come

*Weronika* maja na co ją wydawać, ale wierz mi taka akcja i tak im sie wielokrotnie zwróci, jak nie samym The Lost Experience, to 3 seria, o ile będzie udana:)
Czips

A mnie sie pomysł bardzo podoba :] Może dlatego, że wychowałam sie na powieściach detektywistyczno - kryminalnych, gdzie trzeba bylo poskładac odpowiedź z takich kawałeczków :) Zabawa na pewno bardzo kosztowna, z tym sie zgodzę, ale myślę, że zyska aprobatę fanów LOST =]
Beauty_Has_Come

Nie mają na co kasy wydawać...paranoja.
*WeRoNiKa*

wow. To robi wrażenie.
Magea

super!!! to mi się podoba:) chętnie się pobawię w rozwiązanie tej zagadki. to będzie COŚ!
zafiro

oj.. genialnie.. uwielbiam tego typu gry i zabawy... mam nadzieje, że Polska sie tym zainteresuje, już nei mówie o TVP1, ale żeby przynajmniej na AXN podawali wskazówki:D
Widze, że ludzie z Lost mają łeb do interesów, bo to chyba pierwszy taki projekt dotyczący serialu (pomijam Matrixa i jego serie gier itp.)
Czips