Nowości

:: Knocked Up – nowy film z udziałem Katie Heigl

 23.4.2006 | Olka
Knocked Up to nowy projekt, który już niedługo na stałe zagości w filmografii Katherine Heigl. Komedia opowiada historię dwojga ludzi, których przypadkowe spotkanie kończy się wspólnie spędzoną nocą. Niedługo po tym uświadamiają sobie, że nie są dla siebie stworzeni, niestety na drodze do rozstania staje nieplanowana ciąża.

Za scenariusz i reżyserię Knocked Up odpowiedzialny jest Judd Apatow, który reżyserował także 40-sto letniego prawiczka (film polską premierę miał pod koniec października zaszłego roku). Na ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć tych samych aktorów, gdyż obok Katie w filmie pojawią się Seth Rogen, Paul Rudd i Leslie Mann.

Dodam jeszcze, że producent filmu, firma Universal, gł. rolę zaproponował Anne Hathaway znanej z Brokeback Mountain, czy Havoc, w którym pojawiła się również Shiri Appleby. Aktorka jednak zrezygnowała, a jej miejsce zajęła właśnie Katie.

źródło: comingsoon.net

P.S. Korzystając z okazji chciałam się z Wami pożegnać. Przez kilka następnych miesięcy ograniczę swoją działalność na roswell.pl. W miarę możliwości będę tu zaglądać i starać się wrzucać newsy. Wszystko uzależnione będzie od ilości wolnego czasu (a za wiele się go nie spodziewam) i o ile uda mi się wypatrzyć choć jedną kawiarenkę internetową w okolicy miejsca mojego zamieszkania. Trzymajcie się ciepluchno i nie lękajcie się, powrócę tu znów na stałe! :D

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

If you want to get read, this is how you shluod write.
~MyORtn0BA

sty05 Wierz mi że nam sprawiło to więcej pnmjyezrości Babciu Krysiu.Teraz czas na odchudzanie Jeśli zostałabyś jeszcze miesiąc nie byłbym w stanie ubrać większości swoich ciuchf3w. I tak w garniturze przemieściłem się o dziurkę w pasku A te sudeckie wczoraj Będą mi się chyba śniły.Coś niesamowitego Dziękuję.
~HQyMoMdeVhhf

Olka wracaj szybko...Fajnie ze K ma nową role :D
*WeRoNiKa*

To super że zagra Kath w nowym filmie:):D
Czekamy na Twój powrót :P:D
Tess

trzymaj sie cieplutko ;) trzeba będzie się odzwyczaiś od 3 newsów w ciągu 1 dnia :P
Magea

A gdzie wyjeżdżasz, jeśli można wiedzieć? Wiesz, byłaś moją ulubionką autorką newsów obok alexa. Szkoda, że cię nie będzie, zawsze wyszukiwałaś tyle nowych informacji, teraz nie będziemy mogli liczyć na tak częste nowe info... :( Trzymaj się gdziekolwiek jedziesz i wpadaj często!
issy

"Czyzby wzmożona praca naukowa na studiach?"

Heh, niestety emigracja. Studia nigdy nie stanęłyby na drodze mojej pasji, jaką jest Roswell :D

V - słodki jak zawsze :D

Komu w drogę, temu buty ;)
Olka

Eee tam będziemy tęsknić. Każdy jest do zastąpienia, Olka również. Nie rozczulajmy się zbytnio :-) V

Dzisiaj na TVP1 o 17.20 film z Colinem "Sztuka Rozstania"

paa Olka wracaj szybko w końcu większośc newsów to Twoja robota... wiedz że bez ciebie będzie tu pusto i że będziemy tęsknić:D
Czips

Olka, dlaczego? :| Czyzby wznożona praca naukowa na studiach? :)
~Beauty