Nowości

:: Z innej (fajnej) beczki

 20.4.2006 | alex
Od jakiegoś czasu korzystam z różnych stron, które udostępniaja dużo plików video. Chodzi mi szczególnie o www.youtube.com i www.video.search.yahoo.com. Wszystkie te stronki jak już wspomniałem posiadają duże zaosoby plików video, a co za tym idzie możemy tam też znaleźć coś dla siebie o naszym Roswell, Lost czy Grey's Anatomy.
Teraz skoncentruję się na Roswell. Na Yahoo znajdzie się parę fajnych kawałków jeżeli w okno search wpiszecie Roswell. Ja znalazłem np. 3 MB kawałek Marii śpiewającej In the air tonight :))) Żeby zapisać dany kawałek z tej stronki trzeba najechać myszą na PLAY VIDEO i kliknąć prawym przyciskiem zapisz element docelowy jako....

Osobiście wydaje mi się, że na Youtube jest więcej materiałów. Ale to też zależy od tego jakiej frazy będzicie szukać. Na Youtube jest jeden problem... Nie da się ściągnąć filmików bezpośrednio na dysk, aczkolwiek ktoś znalazł rozwiązanie :))) Wystarczy skopiować adres danego filmiku i wejść na ta stronkę www.keepvid.com i wkleić go w miejsce gdzie jest napis Download. Trzeba wybrać odpowiednią zakładkę (google video, youtube...) Wtedy pod spodem wyświetli wam się napis download link. Klikacie na niego i zapisujecie plik. Zazwyczaj jest tak, że ściąga wam się on w formacie *.flv, dlatego do odtworzenia potrzebny jest prosty programik, który możecie ściągnąć z tej stronki www.download.com klikając w DOWNLOAD NOW.

Wiem, że jak to czytacie, to wydaje wam się skomplikowane, ale naprawdę to jest bardzo proste i fajne :) No i dzięki temu wzbogacicie się o dodatkowe filmiki :)
Dla ułatwienia jeżeli znajdziecie jakiś fajny filmik to wklejcie link do komentarzy z opisem o czym jest, czyli np: Max i Liz itp.
Linki bez opisu będą kasowane!!!

Jeżeli będzieci mieli z tym kłopot piszcie do mnie na meila alex_whitman@interia.pl, a postaram się pomóc :)

Dodaj komentarz


Wasze komentarze

In some netaiiogtons with advanced hiv [i]press release fioricet imitrex trea[/i] (aids) and a secretary of unreacted infection, pees and trainers of toxoplasma from plausible aerosols may saccarate honestly after anti-hiv treatment, ranting prezista, is started.
~HHUnOWswL

I would like to receive more iroonmatifn about your club. Colleen, who does Yoga with me at the Concourse, mentioned your name. I play bridge now but need to brush up with new conventions.
~LPyPe8Ug1Wt

A million tahkns for posting this information.
~ALHSqANaldUenGlYmJS

Pobrałem tego playera ,i uruchomiłem, tylko dalej niemoge odtworzyć tych plików co mam zrobić ??

f

Już od dawna kożystam ze strony You tube i wkurzało mnie to, że nie moge kobiować plików! Dzięki Alex jesteś super!!!!!!!!
Niki

Żeby przerobić pliki .flv* na avi, mov... potrzebny jest opowiedni program. Ja używam "TOTAL VIDEO CONVERTER", niestety program jest płatny, a ja używam wersji testowej.
ALEX_WHITMAN