Nowości

:: Premiera Standing Still - Colin Hanks

 19.4.2006 | Olka
Nie mogę skojarzyć, czy pisaliśmy już o Standing Still, ale teraz nadarza się okazja związana z premierą filmu, więc nie zamierzam jej przepuścić :) Film powstał w 2005 roku, niedawno – 10. kwietnia – w Los Angeles odbyła się jego przedpremiera, a za 4 dni (23.04.06) trafi do wybranych kin.

Standing Still to niezależna komedia w reżyserii Matthew Weissa opowiadająca historię pewnej pary, która za kilka dni ma się pobrać. Zanim to nastąpi postanawiają oni zaprosić wszystkich swoich znajomych na huczną imprezę.

Brzmi znajomo? Też tak myślę :) W podobnym projekcie pt. What Love Is wzięła niedawno udział Shiri Appleby. Poczytacie o nim w jednym z naszych poprzednich newsów.

Ale wracając do Standing Still dodam, że Colin wcieli się w filmie w postać jednego ze znajomych gł. bohaterów - Quentin, zakocha się w siostrze panny młodej. Zainteresowanych trailerem zapraszam na stronę producenta filmu – www.insomniaent.tv. Znajdziecie tam również kilka fotek z planu i nie tylko, które za kilka dni trafią do naszych Multimediów.

Na ekranie, oprócz Colina zobaczymy parę znajomych twarzy, głównie z filmów klasy B lub seriali. Pannę młodą zagra Amy Adams ‘znana’ z roli w II części Szkoły Uwodzenia. James Van Der Beek (Dawson z Jeziora Marzeń) zagra aktora, pijaczka, którego kiedyś, coś łączyło z gł. bohaterką.

źródło: filmweb.pl, colin-hanks.com

Dodaj komentarz